Feedback
Vyhľadať novostavbu:  
Dnes je Nedeľa, 16.12.2018
Drevenice Drábsko
Drevenice Drábsko
Typ:Rodinné domy, vily, chaty
Developer:INFINE, s.r.o.
Zahájenie výstavby:
Ukončenie výstavby:
Kraj:Banskobystrický kraj
Mesto:Drábsko
Ulica:
Drevenice Drábsko Drevenice Drábsko Drevenice Drábsko

Popis Projektu

V prekrásnom horskom prírodnom prostredí, doteraz turistami neobjavenom nájdete drevenice pre náročných na kvalitu prostredia a uznávajúcich hodnoty vidieckej krajiny. Miesto s úžasnými výhľadmi do širokého okolia až po najkrajšie horstvá Slovenska, kde je kľud a ticho, komfort a pohoda. Nájdete tu pocit bývania na samote a súčasne na dedine, miesto, kde sú horské lúky a pastviny s kravami a ovcami, vládne tu nedotknutá príroda a jej dlhé chodníky vám poskytnú oddych za ktorým sa oplatí vycestovať. Najbližšie domy sú tu na dohľad, ale nezasahujú do vášho súkromia. Čakajú vás nekonečné prechádzky a túlania, hry s deťmi a vnúčatami, oddych pre seniorov, poznávanie krajiny, možnosti nákupu domáceho mlieka, syru, vajec a ďalších produktov z dvora. To všetko nájdete v Drábsku a jeho okolí.

Lokalita

Neveľká obec Drábsko leží vo vysoko položenej oblasti zvanej Vrchy 960 m.n.m., pri ceste spájajúcej Brezno a Hriňovú. Rozprestiera sa po okolitých kopcoch a dolinách v podobe osád a lazníckych usadlostí. Prvá písomná zmienka o obci pochádza z roku 1566. Obyvatelia sa živili poľnohospodárstvom a prácou v lese a tento druh obživy prevláda dodnes. Podobne ako okolité vrchárske obce aj Drábsko je zaujímavé najmä malebnou panenskou prírodou s typickými rozľahlými lúkami a pasienkami, hlbokými zalesnenými dolinami a zachovalou ľudovou architektúrou. Za dobrého počasia je možné z Drábska sledovať úžasnú panorámu Slovenského Rudohoria, Nízkych Tatier (Ďumbier, Chopok aj Kráľova Hoľa), dokonca aj Vysokých Tatier.

 

Predajca
INFINE, s.r.o.

tel: +421-905-750800
mail: info@infine.sk
info@drevenice-drabsko.skSCR graphicsNewsletter
Prajete si dostávať informácie o novinkách a aktuálnej ponuke priamo na Váš e-mail?

Hypotekárna kalkulačka
Hypotekárna kalkulačkaVyužite online kalkulačku a vypočítajte si výšku Vašich splátok a ostatné podmienky úveru u rôznych poskytovateľov úverov.

Prečo by ste mali pridať Vašu novostavbu?
Prečítajte si aké praktické prínosy môže mať tento projekt (možno aj pre Vás).