Feedback
Vyhľadať novostavbu:  
Dnes je Nedeľa, 16.12.2018
Višňová záhrada
Višňová záhrada
Typ:Rodinné domy, vily, chaty
Developer:Taurito, s.r.o.
Zahájenie výstavby:
Ukončenie výstavby:Dokončené
Kraj:Bratislavský kraj
Mesto:Dunajská Lužná
Ulica:
Višňová záhrada Višňová záhrada Višňová záhrada

Popis Projektu

Bytový dom je postavený 12 km od centra BA v Dunajskej Lužnej. Na výber je z dvoch typov bytov a to 3izbový (109 m2) so záhradou, alebo 3izbový (141 m2) s galériou a veľkou terasou.

3izbový, dvojpodlažný byt (109 m2) umiestnený na I. a II. podlaží bytového domu má krytú terasu a vlastnú uzatvorenú záhradu (60 m2). Prízemie bytu je riešené ako otvorený priestor - kuchyňa s oknom do ulice, v strede dispozície je jedáleň a schodisko a vzadu je obývacia izba orientovaná na juh s terasou a záhradou za domom. Na poschodí bytu sú dve samostatné izby. V strede dispozície je kúpeľňa, kde je umiestnená vaňa, umývadlo, WC a vlastný kotol. Byt je kompletne dokončený.

3izbový dvojpodlažný byt (141 m2) je umiestnení na III. a IV. podlaží bytového domu. Na jednom podlaží bytu je kuchyňa, jedáleň a obývacia izba, riešená ako otvorený veľkopriestor s oknami orientovanými na južnú stranu a východom na veľký balkón pozdĺž celého bytu.

Lokalita

Obec sa nachádza cca 12 km od Bratislavy. Je to stredisková obec, ktorá sa veľmi dynamicky rozvíja a myslí aj na svojich obyvateľov. V obci je obecný úrad, základná škola, reštaurácie, kultúrny dom, škôlky, pošta, banka a na dostatočnej úrovni vybudovaná obchodná sieť, ktorá sa stále rozvíja. Kultúra v Dunajskej Lužnej bude v blízkej budúcnosti pozdvihnutá rozsiahlou rekonštrukciou a prístavbou miestneho kultúrneho strediska, kde vznikne nová multifunkčná sála pre 300 návštevníkov. Dunajská Lužná je známa aj remeselnou výrobou, ktorá najmä v oblasti kováčstva má dlhodobú tradíciu a tunajší kováči sú známi aj za hranicami Bratislavy.

 

Predajca
Taurito, s.r.o.

Vajnorská 8/A, 831 04 Bratislava
tel.: 02 55 64 25 25 - 6
mobil: 0905 391 371
fax: 02 55 64 25 24
mail: info@taurito.sk
web: www.taurito.sk


SCR graphicsNewsletter
Prajete si dostávať informácie o novinkách a aktuálnej ponuke priamo na Váš e-mail?

Hypotekárna kalkulačka
Hypotekárna kalkulačkaVyužite online kalkulačku a vypočítajte si výšku Vašich splátok a ostatné podmienky úveru u rôznych poskytovateľov úverov.

Prečo by ste mali pridať Vašu novostavbu?
Prečítajte si aké praktické prínosy môže mať tento projekt (možno aj pre Vás).