Feedback
Vyhľadať novostavbu:  
Dnes je Nedeľa, 16.12.2018
Vlnka Bernolákovo
Vlnka Bernolákovo
Typ:Rodinné domy, vily, chaty
Developer:TEAM GROUP, spol. s r.o.
Zahájenie výstavby:
Ukončenie výstavby:
Kraj:Bratislavský kraj
Mesto:Bernolákovo
Ulica:Borovicová
Vlnka Bernolákovo Vlnka Bernolákovo Vlnka Bernolákovo

Popis Projektu

V radovej zástavbe je navrhnutých 5 základných typov domov (A, B, C, D, E) a sú riešené ako dvojpodlažné, respektíve s dvomi podlažiami a podkrovím. Domy sú nepodpivničené s rovnou alebo šikmou strechou.
Domy ponúkame v štandardnom vybavení, ale aj ako holodom. Klient má možnosť zúčastniť sa na doprojektovaní vnútornej dispozície svojho domu. Návrh štandardu ako aj postup pri uplatňovaní zmien vo vybavení domu je podrobne rozpísaný v Dispozície domov sú jednoduché: na spodnom podlaží sú spoločné priestory - kuchyňa, obývacia izba, rezervné WC. Na vrchnom podlaží, popr. podkroví je kľudová časť domu - izby, spálňa, spoločná kúpeľňa a šatník. Vjazdy a vstupy do domov budú vždy z vnútroareálových komunikácií.

Lokalita

Výstavba 51 radových rodinných domov a dvojdomov je situovaná v obľúbenej obci Bernolákovo, vzdialenej iba 15km od Bratislavy. Obec Bernolákovo je v súčasnosti dynamicky sa rozvíjajúcou obcou so širokou perspektívou do budúcnosti, dobrou bázou základného školstva, komplexnou ponukou služieb a verejného vybavenia a napojením na všetky komunikačné ťahy z Bratislavy.

Lokalita je atraktívna svojou polohou v regióne Podunajsko, 10km od obce je vinársky známa a turisticky vyhľadávané Pezinská oblasť, v blízkosti sú Malé Karpaty a len 8km z Bernolákova sa nachádzajú senecké Slnečné Jazerá. Zároveň táto oblasť umožňuje: cykloturistiku a výlety do prírody s rodinou. V obci je i vyhľadávané 18 jamkové golfové ihrisko, čo ponúka možnosť relaxu a športového vyžitia.

 

 

Predajca
TEAM GROUP, spol. s r.o.

Dorota Kotradyová
tel: 0903 230 844
mail: atelier@vigroup.sk


SCR graphicsNewsletter
Prajete si dostávať informácie o novinkách a aktuálnej ponuke priamo na Váš e-mail?

Hypotekárna kalkulačka
Hypotekárna kalkulačkaVyužite online kalkulačku a vypočítajte si výšku Vašich splátok a ostatné podmienky úveru u rôznych poskytovateľov úverov.

Prečo by ste mali pridať Vašu novostavbu?
Prečítajte si aké praktické prínosy môže mať tento projekt (možno aj pre Vás).