Feedback
Vyhľadať novostavbu:  
Dnes je Nedeľa, 16.12.2018
Pozemky Slovenský Grob
Pozemky Slovenský Grob
Typ:Pozemky
Developer:TAURITO, s.r.o.
Zahájenie výstavby:
Ukončenie výstavby:
Kraj:Bratislavský kraj
Mesto:Slovenský Grob
Ulica:
Pozemky Slovenský Grob Pozemky Slovenský Grob Pozemky Slovenský Grob

Popis Projektu

48 stavebných pozemkov na rodinné domy, všetky IS, cesta, verejné osvetlenie, zeleň, 105 €/m2.

Ponúkame Vám limitovaný počet stavebných pozemkov na individuálnu výstavbu rodinného domu vo vzdialenosti 13 km od hlavného města v obci Slovenský Grob. Pozemky sú vo výmere od 468 m2 až po 1150 m2, s vybudovanými inžinierskymi sieťami vrátane kanalizácie a optického kábla na internet a telefón, cesty a verejného osvetlenia. Zastavanosť pozemku je 25%, koeficient podlažnosti je 2,5 typ strechy - rovná alebo sedlová a max. výška stavby je určená na 9 m.

Financovanie:

Financovanie je možné aj prostredníctvom hypotekárneho úveru s možnosťou ručiť touto nehnuteľnosťou. S poskytnutím úveru Vám radi pomôžeme prostredníctvom našich odborných hypotekárnych špecialistov.

Splátkový kalendár:
• 3 300,- € do piatich dní od podpisu Rezervačnej zmluvy
• 20% z ceny vrátane rezervačného poplatku do piatich dní od podpisu ZoBZ
• 80% z ceny do piatich dní od podpisu Kúpnej zmluvy a kolaudácie

Pozemky sú súčasťou jedinečného rezidenčeného projektu realizovaného na Slovensku, ktorý v sebe spája zmysel pre dizajn, estetiku a vybavenie na vysokej úrovni. Jeho obyvatelia budú mať vlastnú rekreačnú zónu s ihriskami, športovým areálom,cyklistickými chodníkmi, tromi parkami a vlastným jazerom. Samozrejmosťou je občianska vybavenosť na vysokej úrovni so všetkými službami vrátane, škôlky, nákupného a zdravotného centra. Verejná zeleň spolu s kvalitným oplotením a verejným osvetlením sú zárukou súkromia a pohodlného bývania pre všetkých obyvateľov.

Lokalita

Pozemky sa nachádzajú v tesnej blízkosti lokality Veľký Šúr v Slovenskom Grobe len 13 km od hlavného mesta. Lokalita Šúr patrí k ojedinelým, ešte dodnes zachovaným prírodným útvarom. Je tu veľa možností na nikým a ničím nerušené prechádzky v ozajstnej chránenej prírode.

Cena: 105 €/m2

 

 

Predajca
TAURITO, s.r.o.

Info: 0905391371
mail: info@taurito.sk


SCR graphicsNewsletter
Prajete si dostávať informácie o novinkách a aktuálnej ponuke priamo na Váš e-mail?

Hypotekárna kalkulačka
Hypotekárna kalkulačkaVyužite online kalkulačku a vypočítajte si výšku Vašich splátok a ostatné podmienky úveru u rôznych poskytovateľov úverov.

Prečo by ste mali pridať Vašu novostavbu?
Prečítajte si aké praktické prínosy môže mať tento projekt (možno aj pre Vás).