Feedback
Vyhľadať novostavbu:  
Dnes je Nedeľa, 16.12.2018
Monarska Alej II
Monarska Alej II
Typ:Pozemky
Developer:VARA Group
Zahájenie výstavby:9/2008
Ukončenie výstavby:
Kraj:Bratislavský kraj
Mesto:Chorvátsky Grob
Ulica:
Monarska Alej II Monarska Alej II Monarska Alej II

Popis Projektu

Hlavným cieľom I. časti projektu MONARSKÁ ALEJ bolo predstaviť a ponúknuť na Slovensku novú koncepciu bývania. Koncepciu harmonického bývania, ktoré v sebe spája atraktívnu lokalitu, komplexnú občiansku vybavenosť, pohodlie, súkromie, bezpečnosť a to všetko za prijateľnú cenu. Teší nás, že sa táto, vo svete rokmi overená, „filozofia bývania" stretla s úspechom aj u nás. Veríme, že rovnako oceníte i našu II. časť, v ktorej sme nastúpený smer vyváženosti životných potrieb obohatili o ďalší dôležitý prvok - harmóniu medzi generáciami.

Zaujali sme vás? Dobré správy pokračujú... Vyberte si u nás svoj pozemok a o tom ako, kedy a za koľko si postavíte svoj DOM SNOV už rozhodujete iba VY!

Lokalita

Lokalita Čierna Voda patrí v súčasnosti medzi vyhľadávané oblasti vhodné pre výstavbu rodinných domov. Vďaka dobrej polohe a výbornému dopravnému spojeniu s Bratislavou (k dispozícii je aj MHD a pripravuje sa i napojenie na diaľnicu Bratislava-Trnava) sa stáva jednou z najobľúbenejších prímestských štvrtí hlavného mesta.

Čierna Voda je miestnou časťou obce Chorvátsky Grob (viac na www.chorvatskygrob.sk), ktorý sa nachádza 15 km od Bratislavy a 10 km od Pezinka. História obce Chorvátsky Grob je písomne zaznamenaná už od roku 1214, kedy bola obec známa pod názvom Monar.

Rezidenčná štvrť Monarská alej sa nachádza na rázcestí medzi Chorvátskym a Slovenským Grobom, len pol kilometra od termálneho prameňa. Zo západnej strany susedí s prírodnou rezerváciou Šúr, ktorá sa rozprestiera na ploche 370 ha a je domovom nielen zákonom chránených plazov a obojživelníkov, ale aj vzácnej flóry. Okrem malebnej prírody tu nájdete aj celý rad možností pre aktívne využite voľného času - turistiku, cykloturistiku, jazdeckú a golfovú školu.

 

Predajca
HOME CENTRUM, s.r.o.

Bottova 7
811 09 Bratislava
tel.: +421 2 5292 1011
mail: office@home-centrum.sk


SCR graphicsNewsletter
Prajete si dostávať informácie o novinkách a aktuálnej ponuke priamo na Váš e-mail?

Hypotekárna kalkulačka
Hypotekárna kalkulačkaVyužite online kalkulačku a vypočítajte si výšku Vašich splátok a ostatné podmienky úveru u rôznych poskytovateľov úverov.

Prečo by ste mali pridať Vašu novostavbu?
Prečítajte si aké praktické prínosy môže mať tento projekt (možno aj pre Vás).