Feedback
Vyhľadať novostavbu:  
Dnes je Nedeľa, 16.12.2018
Polyfunkčné centrum Panónska cesta
Polyfunkčné centrum Panónska cesta
Typ:Polyfunkčné objekty
Developer:STAVO-ing, spol. s r.o.
Zahájenie výstavby:Vo výstavbe
Ukončenie výstavby:
Kraj:Bratislavský kraj
Mesto:Bratislava
Ulica:Panónska cesta
Polyfunkčné centrum Panónska cesta Polyfunkčné centrum Panónska cesta Polyfunkčné centrum Panónska cesta

Popis Projektu

Na predaj ponúkame kvalitné kancelárske priestory a veľmi dobre dispozične riešené 2 izbové byty. Kancelárske priestory sa nachádzajú na druhom a treťom poschodí. Celková rozloha voľných priestorov je približne 2000 metrov štvorcových. Priestory sa predávajú vo vyhotovení holobyt, záujemca má možnosť úpravy vnútorného priestoru na menšie časti podľa vlastných potrieb po dohode s developerom.

Byty sa nachádzajú nad kancelárskymi priestormi s výhľadom na Panónsku cestu alebo na železničnú stanicu. Sú veľmi dobre navrhnuté. Z menšej chodby, do ktorej sa zmestí vstavaná skriňa je vstup do priestrannej obývačky s kuchyňou a do spáľne. Izby sú nepriechdné. Súčasťou každého bytu je aj balkón.


Lokalita

Dostupnosť do centra Bratislavy je najväčším plusom umiestnenia polyfunkčného centra na Panónskej ceste. O výhodnej lokalite pre sídlo firmy svedčia kancelárske priestory iných spoločností v blízkom okolí (UPC, Plus 7 dni atď), samotná budova sa nachádza oproti železničnej stanici Bratislava Petržalka.
Ak sa rozhodnete pre kúpu bytu, denne ušetríte množstvo času dochádzaním za prácou. Do centa mesta sa totiž dostanete autom alebo mhd za pár minút. Občianska vybavenosť je na veľmi dobrej úrovni, do vzdialenosti 1 kilometra sa nachádza nákupné centrum a hypermarkety.

 

Predajca
Directreal Office

Žitná 1, 831 06 Bratislava
Tel: +421(2)33 888 777
E-mail: office@directreal.sk
Web:www.directreal.sk


SCR graphicsNewsletter
Prajete si dostávať informácie o novinkách a aktuálnej ponuke priamo na Váš e-mail?

Hypotekárna kalkulačka
Hypotekárna kalkulačkaVyužite online kalkulačku a vypočítajte si výšku Vašich splátok a ostatné podmienky úveru u rôznych poskytovateľov úverov.

Prečo by ste mali pridať Vašu novostavbu?
Prečítajte si aké praktické prínosy môže mať tento projekt (možno aj pre Vás).