Feedback
Vyhľadať novostavbu:  
Dnes je Sobota, 17.11.2018
Nový Martin
Nový Martin
Typ:Bytové domy a apartmány
Developer:BENCONT DEVELOPMENT, a.s.
Zahájenie výstavby:5/2009
Ukončenie výstavby:4/2010
Kraj:Žilinský kraj
Mesto:Martin
Ulica:Podháj – Riečiny
Nový Martin Nový Martin Nový Martin

Popis Projektu

Projekt Obytná zóna Nový Martin vzniká ako nová rezidenčná časť v atraktívnej lokalite Podháj - Riečiny. Je odpoveďou na moderné potreby vášho bývania. Pohodlné bývanie v tichom prírodnom prostredí a zároveň v blízkosti atraktívneho mestského života.. Projekt využíva existujúcu občiansku vybavenosť v neďalekom okolí, samozrejmosťou je škôlka, základná škola a zdravotné stredisko. Architektonicky a esteticky zaujímavé riešenie obytnej zóny sa dopĺňa s očarujúcou prírodou Malej Fatry, ktorá poskytuje možnosti celoročného športového a rekreačného vyžitia.

Lokalita

Martin je mesto s jedinečnou atmosférou a koloritom. Dokáže ľudí inšpirovať a spájať, aby vytvorili čosi významné. Očarujúca je už poloha mesta na sútoku malebnej riečky Turiec a divokého toku Váhu. Zvláštny územný priestor Turčianskej kotliny obkolesený vencom vrchov Malej Fatry, Veľkej Fatry, Žiaru a Kremnických vrchov ľudia odnepamäti nazývali Turčianska záhradka a považovali ho za výborné miesto pre život

Predajca
Nový Martin a.s.

Nový Martin, a.s.
Astrová 2/A,
821 01 Bratislava
Tel.: 0918 341 561
email: info@novymartin.sk
web: www.novymartin.sk


SCR graphicsNewsletter
Prajete si dostávať informácie o novinkách a aktuálnej ponuke priamo na Váš e-mail?

Hypotekárna kalkulačka
Hypotekárna kalkulačkaVyužite online kalkulačku a vypočítajte si výšku Vašich splátok a ostatné podmienky úveru u rôznych poskytovateľov úverov.

Prečo by ste mali pridať Vašu novostavbu?
Prečítajte si aké praktické prínosy môže mať tento projekt (možno aj pre Vás).