Feedback
Vyhľadať novostavbu:  
Dnes je Sobota, 17.11.2018
Novostavba Galanta West
Novostavba Galanta West
Typ:Bytové domy a apartmány
Developer:Galanta WEST s.r.o.
Zahájenie výstavby:
Ukončenie výstavby:
Kraj:Trnavský kraj
Mesto:Galanta
Ulica:Hodská
Novostavba Galanta West Novostavba Galanta West Novostavba Galanta West

Popis projektu

Projekt pochádza z kuchyne autorizovanej galantskej architektonickej kancelárie Ing. Arch. Vranka - Bautech projekt, ktorá dokonale pozná tunajšie pomery a je dostatočnou zárukou kvality a moderny doplnenej prvkami súčasnej, obytnej architektúry bytových domov. Prízemie bytového domu pozostáva z parkovacích státí pre majiteľov bytov.

Bytový dom A má sedem nadzemných podlaží, ktoré ukrývajú širokú paletu metrážnych bytov: 20 x 2-izbový, 10 x 3-izbový, 2 x 4-izbový, 24 garážových státí v suteréne, ako aj nebytových priestorov na 1 nadzemnom podlaží.

Bytový dom B má šesť nadzemných podlaží , ktoré ukrývajú širokú paletu metrážnych bytov: 2 x garsonka, 10 x 1-izbový, 13 x 2-izbový, 10 x 3-izbový.

Samozrejmosťou je kvalitné dispozičné riešenie bytov, postačujúci počet parkovacích státí pre budúcich vlastníkov bytov ako aj bohatá úprava exteriéru so sadovými úpravami. V projekte je kladený dôraz na úsporu energií. Kvalitné zateplenie a využívanie geotermálnej vody na vykurovanie a ohrev teplej úžitkovej vody
prispeje k výraznému zníženiu nákladov na bývanie.

Lokalita

Komplex bytových domov Galanta WEST je situovaný na pozemku nachádzajúcom sa v tichej časti mesta Galanta, v jej severozápadnom okraji. Zo severovýchodnej strany je ohraničený dvojpruhovou obojsmernou komunikáciou - ulicou Hodská, z juhovýchodnej strany susednými pozemkami, ktoré sú poľnohospodársky využívané. Na druhej strane z prístupovej komunikácie do komplexu sa rozprestiera nemocnica. Niekoľko minút prechádzkou sa nachádza škôlka, základná škola, gymnázium, pošta, knižnica či nákupné centrum. Vzdialenosť do centra mesta je približne 10 minút.

Na ploche viac ako 10,5 tis.m2 vznikne komplex, tvorený z troch samostatne stojacich bytových domov, nazvaný Galanta WEST. Takto zvolená dispozicia budov má vytvoriť príjemné prostredie na bývanie doplnené občianskou vybavenosťou ako sú obchody, služby, aktivity voľného času.

 

Predajca
ABBEY REALITY s.r.o.

Novostavba Galanta West
Hodská 2395/91B
92401 Galanta

Roman Tuška 0905 10 50 19
Marián Šinkovič 0905 455 938
E-mail: info@abbeyreality.sk


SCR graphicsNewsletter
Prajete si dostávať informácie o novinkách a aktuálnej ponuke priamo na Váš e-mail?

Hypotekárna kalkulačka
Hypotekárna kalkulačkaVyužite online kalkulačku a vypočítajte si výšku Vašich splátok a ostatné podmienky úveru u rôznych poskytovateľov úverov.

Prečo by ste mali pridať Vašu novostavbu?
Prečítajte si aké praktické prínosy môže mať tento projekt (možno aj pre Vás).