Feedback
Vyhľadať novostavbu:  
Dnes je Sobota, 17.11.2018
Apartmány Kukučka
Apartmány Kukučka
Typ:Bytové domy a apartmány
Developer:ESIN group, s.r.o.
Zahájenie výstavby:12/2008
Ukončenie výstavby:2.Q.2010
Kraj:Prešovský kraj
Mesto:Tatranská Lomnica
Ulica:
Apartmány Kukučka Apartmány Kukučka Apartmány Kukučka

Popis Projektu

Apartmány Kukučka predstavujú možnosť luxusného bývania v čarovnom prostredí Vysokých Tatier. Jedinečná lokalita Tatranskej Lomnice je citlivo zvýraznená architektonickým návrhom apartmánov, ktorý zohľadňuje tradičný tatranský štýl. Prirodzene tak zapadajú do prostredia a spoločne vytvárajú harmonický celok.

Komplex je tvorený 4 apartmánovými domami, ktoré spolu ponúkajú 80 luxusne vybavených apartmánov. Klasická vonkajšia architektúra je doplnená moderným štýlovým interiérom, ktorý spĺňa najnáročnejšie požiadavky na bývanie. Nájdete v nich pohodlie potrebné pre váš oddych a spokojnosť.

Lokalita

Apartmány Kukučka sa nachádzajú v centre jednej z najkrajších a najnavštevovanejších osád Vysokých Tatier, v Tatranskej Lomnici. Jedinečnosť rezortu spočíva aj v jeho "ski in, ski out" polohe. Priamo v Tatranskej Lomnici končí jedna z najdlhších zjazdoviek (5,5 km) na Slovensku s 5-mesačnou snehovou garanciou. Apartmány Kukučka sú projektované len niekoľko metrov od údolnej stanice lanovky, takže vaša lyžovačka ešte nikdy nebola tak blízko. V blízkom okolí nájdete 20 km kvalitne upravených lyžiarskych tratí rôznej obtiažnosti, na ktorých si na svoje prídu začiatočníci, aj milovníci extrémneho lyžovania.

Len 6 km od Tatranskej Lomnice sa nachádza najväčší golfový areál na Slovensku, kde sa v letných mesiacoch môžete tomuto športu do sýta venovať. Nielen vaše deti sa určite zabavia v celoročne otvorenom aquaparku Aquacity v Poprade, ktorý je hodnotený ako druhé najlepšie zariadenie tohto druhu v Európe.

 

Predajca
Lexxus, a. s.

Laurinská 18, 851 01 Bratislava
tel: +421 2 5464 5363
mail: info@lexxus.sk


SCR graphicsNewsletter
Prajete si dostávať informácie o novinkách a aktuálnej ponuke priamo na Váš e-mail?

Hypotekárna kalkulačka
Hypotekárna kalkulačkaVyužite online kalkulačku a vypočítajte si výšku Vašich splátok a ostatné podmienky úveru u rôznych poskytovateľov úverov.

Prečo by ste mali pridať Vašu novostavbu?
Prečítajte si aké praktické prínosy môže mať tento projekt (možno aj pre Vás).