Feedback
Vyhľadať novostavbu:  
Dnes je Sobota, 17.11.2018
Novostavba Rezidencia Sobieski
Novostavba Rezidencia Sobieski
Typ:Bytové domy a apartmány
Developer:Apartment Slovakia, s.r.o.
Zahájenie výstavby:
Ukončenie výstavby:
Kraj:Nitriansky kraj
Mesto:Štúrovo
Ulica:Sobieskeho ulica
Novostavba Rezidencia Sobieski Novostavba Rezidencia Sobieski Novostavba Rezidencia Sobieski

Popis projektu

Vitajte v Rezidencii Sobieski

Práve na tomto unikátnom mieste sme sa rozhodli realizovať vôbec prvý moderný bytový komplex v Štúrove, nesúci meno kráľa Jána Sobieskeho - vladára, ktorý sa zaslúžil o definitívne oslobodenie územia spod Tureckej nadvlády a ktorého príbeh dodal odvahu aj nám.

Rezidencia Sobieski je projekt výstavby polyfunkčného komplexu, umiestneného v pokojnej zelenej zóne v dotyku centra mesta.

Na pozemku s výmerou 5 480 m2 projekt ponúka 165 bytových jednotiek s celkovou obytnou plochou 6624 m2. Balkóny, terasy a záhrady sa rozprestierajú na 1566 m2 . Plocha komerčných priestorov pre obchody a služby predstavuje 823 m2. V komplexe sa nachádza 120 parkovacích státí, z toho 42 je umiestnených vnútornom átriu, 42 vo vonkajšom areáli a 18 v garážach.

Výhodou projektu je veľká variabilita bytov z hľadiska typov, veľkosti ako i možnosti spájať menšie byty do väčších, ako i jednoduché delenie priestorov bytu. Niektoré byty sú riešené modulárne ako byty menšie, ktoré sa dajú spájať a ich spojením vzniká byt väčší. Byty, ktoré sú v cenníkoch označené ako 1 (+1) je možné realizovať ako jednoizbové alebo dvojizbové, podľa želania klienta, stačí vybudovať deliacu priečku. Týmto spôsobom sa dá jednoducho prispôsobiť želaniu klienta aj počas výstavby .

Lokalita

Rezidencia Sobieski je projekt výstavby a nové byty v Štúrove polyfunkčného bytového komplexu v tichej, zelenej zóne v dotyku centra mesta Štúrovo. Lokalita sa nachádza vo dvorovej časti Sobieskeho ulice, v tesnej blízkosti areálu termálneho kúpaliska Vadaš, 5 minút chôdze od pešej zóny i prístavu výletných lodí. Do centra Ostrihomu sa dostanete 15 - minútovou prechádzkou cez most Márie Valérie.

Sobieskeho ulica predstavuje prepojovaciu komunikáciu v smere centrum - most Márie Valérie (Ostrihom a Budapešť) a v smere Kamenica nad Hronom (Šahy a Banská Bystrica), s možnosťou prejazdu mestom v smere na Nové Zámky.

Celý areál pozemku poskytuje výborné výhľady na baziliku a múzeum v Ostrihome, z vyšších podlaží si budete môcť vychutnávať panoramatický výhľad na mesto Štúrovo, tok Dunaja ako i širšie okolie vrátane Kováčovských kopcov.

Vybavenie lokality

V danej lokalite sú vybudované komplexné zariadenia občianskej vybavenosti, všetky v pešej vzdialenosti do 5 minút od Rezidencie Sobieski. Neďaleko sa takisto buduje nákupné centrum Aquario. V samotnej rezidencii bude ponuka služieb doplnená prevádzkami v komerčných priestoroch na prvom nadzemnom podlaží. Zdravotnícke zariadenia sú takisto v dosahu, najbližšie sa nachádza Poliklinika. V blízkom okolí sú situované základné aj stredné školy. Na Sobieskeho ulici sa nachádza Dom kultúry, v pešej zóne nájdete kino i knižnicu. Športoviská sú priamo napojené na rezidenčný komplex a v samotnom areáli k nim pribudne detské ihrisko.

 

 

Predajca
Mgr. Andrea Beneová

Hlavná 2/A
943 01 Štúrovo

Tel.: +421 918 519 580
E-mail: andrea.beneova@rezidenciasobieski.sk
Predajca
Apartment Slovakia, s.r.o.

ul. D. Dlabača 775/33
010 01 Žilina

Tel.: +421 41 5623 371
Fax: +421 41 5625 021
E-mail: sturovo@rezidenciasobieski.sk


SCR graphicsNewsletter
Prajete si dostávať informácie o novinkách a aktuálnej ponuke priamo na Váš e-mail?

Hypotekárna kalkulačka
Hypotekárna kalkulačkaVyužite online kalkulačku a vypočítajte si výšku Vašich splátok a ostatné podmienky úveru u rôznych poskytovateľov úverov.

Prečo by ste mali pridať Vašu novostavbu?
Prečítajte si aké praktické prínosy môže mať tento projekt (možno aj pre Vás).