Feedback
Vyhľadať novostavbu:  
Dnes je Sobota, 17.11.2018
Novostavba Harmónia
Novostavba Harmónia
Typ:Bytové domy a apartmány
Developer:Doprastav Development, a.s.
Zahájenie výstavby:
Ukončenie výstavby:
Kraj:Nitriansky kraj
Mesto:Nitra
Ulica:Nedbalova ulica
Novostavba Harmónia Novostavba Harmónia Novostavba Harmónia

Popis projektu

Rezidenčný komplex HARMÓNIA vás zaujme už na prvý pohľad štýlovou architektúrou a výbornou polohou v atraktívnej lokalite Nitra - Klokočina na Čermánskej strane. Vďaka optimálne navrhnutej dispozícii bytov tu nájdu miesto nielen moderné rodiny, ale aj jednotlivci žijúci aktívnym životom. Presvedčte sa, že môžete bývať v uzavretom rezidenčnom komplexe HARMÓNIA, v príjemnej štvrti s kvalitnou občianskou vybavenosťou, a žiť s vlastnou monumentálnou vyhliadkou na neďaleký Šibeničný vrch, Kalváriu a na hrebene Zoborských vrchov.

V uzavretom rezidenčnom komplexe HARMÓNIA, pozostávajúcom zo štyroch bytových domov F, G, H, I, sa celkovo nachádza 120 bytových jednotiek:

I. etapa objekty H, I II. etapa objekty F, G
16 - 1-izbových bytov 16 - 1-izbových bytov
30 - 2-izbových bytov 30 - 2-izbových bytov
10 - 3-izbových bytov 10 - 3-izbových bytov
4 - 4-izbové byty 4 - 4-izbové byty


ktoré vďaka rozmanitým dispozíciám a veľkosti ponúkajú na výber až 13 variant pre všetkých milovníkov moderného a kvalitného bývania. Rozlohy bytov sa pohybujú od 27 do 106 m2. Ideálne navrhnutá architektúra projektu ponúka štýlové a praktické bývanie.

Maximálny dôraz je kladený aj na samotnú možnosť parkovania, kde HARMÓNIA ponúka celkom 96 garážových státí, od ktorých sa budú môcť vlastníci dopraviť výťahom rovno až do pohodlia svojho bytu.

Lokalita

HARMÓNIA - VŠETKO MÁTE NA DOSAH

Rezidenčný komplex HARMÓNIA je vytvorený pre praktický život a kompletne vybudovaná infraštruktúra v lokalite spĺňa najnáročnejšie požiadavky svojich obyvateľov. V niekoľko stometrovej vzdialenosti, takmer pod oknom, majú budúci obyvatelia rezidenčného komplexu HARMÓNIA na dosah nielen poštu a polikliniku s lekárňou, ale ocitnú sa aj v blízkosti viacerých nákupných stredísk ako Kaufland, Lidl, Billa a Family Center, ale aj drobných prevádzok so službami.

Pre mladé rodiny ponúka lokalita množstvo kapacít materských, základných ako aj stredných škôl a v tesnej blízkosti rezidenčného komplexu HARMÓNIA nájdu aktívni jednotlivci aj športové a kultúrne vyžitie - v tomto smere je naporúdzi mestská športová hala, futbalový štadión alebo mestský park.

Praktickou výhodou života a bývania v Harmónii je možnosť plynule a jednoducho sa presúvať. HARMÓNIA sa takmer „dotýka" neďalekých MHD spojení, autom sa odtiaľto do centra mesta dostanete za cca 5 minút.

Atraktívna lokalita Nitra - Klokočina je jednou z najvyhľadávanejších miest na bývanie, ktorá ponúka širokú škálu občianskej vybavenosti. Rezidenčný komplex HARMÓNIA je presnejšie vymedzený ulicami Nedbalova, Golianova a Škultétyho.

 

 

Predajca
Doprastav Development, a.s.

Matičná ul. 2 (na prízemí)
949 11 Nitra

Tel.: 0918/110 845
E-mail: predaj@harmonianitra.sk


SCR graphicsNewsletter
Prajete si dostávať informácie o novinkách a aktuálnej ponuke priamo na Váš e-mail?

Hypotekárna kalkulačka
Hypotekárna kalkulačkaVyužite online kalkulačku a vypočítajte si výšku Vašich splátok a ostatné podmienky úveru u rôznych poskytovateľov úverov.

Prečo by ste mali pridať Vašu novostavbu?
Prečítajte si aké praktické prínosy môže mať tento projekt (možno aj pre Vás).