Feedback
Vyhľadať novostavbu:  
Dnes je Sobota, 17.11.2018
Nová Nitra
Nová Nitra
Typ:Bytové domy a apartmány
Developer:WBA Property Development, s.r.o.
Zahájenie výstavby:2.Q.2009
Ukončenie výstavby:
Kraj:Nitriansky kraj
Mesto:Nitra
Ulica:Štefánikova, Rázusova, Špitálska
Web adresa:www.novanitra.sk
Nová Nitra Nová Nitra Nová Nitra

Popis Projektu

Robiť život výnimočným nás baví. Rezervovali sme preto pre vás prestížnu lokalitu ležiacu len pár krokov od epicentra života. Sofistikovaný luxus sme pretavili do každodenného života, a dali tak nový rozmer bývaniu budúcnosti, ktorý môžete objaviť v jednom z 550 prvotriednych bytov. Nezabudli sme pritom ani na spojenie s prírodou. Vďaka veľkolepému panoramatickému výhľadu na nitriansku Kalváriu, unikátnu oázu prirodzenej zelene, sa premení každé vaše nové ráno na malú oslavu.

 Lokalita

Nová dominanta vyrastie v srdci Nitry na mieste starobylého pivovaru. Ohraničená Štefánikovou ulicou a ulicami Špitálska a Rázusova, je priam predurčená na pešie výpravy do centra mesta (7 min.). Cestovateľov poteší dobrá dostupnosť železničnej a autobusovej stanice (3 min.) a milovníci nákupov určite ocenia strategickú polohu v blízkosti obchodného centra. Nemocnicu, okresný úrad, trhovisko i poštu máte už len na skok, pretože váš nový domov je multifunkčný komplex Nová Nitra.

Predajca

Štefánikova trieda 79, 940 01 Nitra
tel: 00421 917 595 684
mail: info@novanitra.sk


SCR graphicsNewsletter
Prajete si dostávať informácie o novinkách a aktuálnej ponuke priamo na Váš e-mail?

Hypotekárna kalkulačka
Hypotekárna kalkulačkaVyužite online kalkulačku a vypočítajte si výšku Vašich splátok a ostatné podmienky úveru u rôznych poskytovateľov úverov.

Prečo by ste mali pridať Vašu novostavbu?
Prečítajte si aké praktické prínosy môže mať tento projekt (možno aj pre Vás).