Feedback
Vyhľadať novostavbu:  
Dnes je Sobota, 17.11.2018
Bytový komplex Dynamik
Bytový komplex Dynamik
Typ:Bytové domy a apartmány
Developer:DYNAMIK HOLDING, a.s.,
Zahájenie výstavby:2.Q.2008
Ukončenie výstavby:Dokončené
Kraj:Nitriansky kraj
Mesto:Nitra
Ulica:Jelenecká ulica
Bytový komplex Dynamik Bytový komplex Dynamik Bytový komplex Dynamik

Popis Projektu

V roku 2005 sme začali s výstavbou prvej etapy bytového komplexu. O 15 mesiacov na to bolo dokončených a odovzdaných do užívania 40 bytov.

Vzhľadom na obrovský záujem, ktorý sme výstavbou prvej etapy nedokázali uspokojiť, sme sa rozhodli pokračovať vo výstavbe druhou etapou.

Druhá etapa pozostáva z dvoch bytových domov : BLOK B a BLOK C, v každom dome sú štyri samostatné vchody, celkovo 109 nadštandardne riešených bytov. Ponúkame možnosť zakúpenia mezonetového bytu v 4. vchode bloku C. V každom vchode bude okrem schodiska aj výťah, a novinkou bude taktiež 80 garážových státí v suteréne bytových domov. Súčasťou bytov na prvom nadzemnom podlaží sú terasy s rozlohou 60 m2 a logie s rozlohou 8 m2 pri väčších bytoch na ostatných podlažiach. Pri kúpe bytu sa môžete rozhodnúť či máte záujem o štandardný byt, alebo holobyt s možnosťou vlastnej realizácie pri dokončovaní.

Veríme, že sa nám podarí splniť Vaše sny a predstavy o peknom bývaní.

Lokalita

Bytový komplex sa nachádza v najatraktívnejšej, ruchom mesta nerušenej časti Nitry - pod Zoborom na Jeleneckej ulici. Bytové domy sú orientované kolmo na Jeleneckú ulicu.

Táto lokalita poskytuje svojím obyvateľom príjemné a bezpečné bývanie v tichom prostredí, s pohodlným dopravným napojením a skvelou dostupnosťou do centra mesta aj vďaka dobrému pokrytiu mestskou hromadnou dopravou. Okolitá nízka zástavba umožňuje krásny výhľad na celé mesto aj nitriansky hrad. V meste je široký výber nákupných možností, od malých obchodíkov v centre mesta na pešej zóne, až po plnosortimentové supermarkety. V meste prebieha výstavba ďalších nákupno-zábavných centier, v mestskom parku sa dajú stráviť krásne chvíle relaxu a oddychu, športové vyžitie ponúka zimný štadión aj krásna príroda na Zobore.

 

 

Predajca
DYNAMIK REAL, s.r.o.

Štúrova 22
949 01 Nitra

e-mail: reality@dynamik.sk

tel.: +421 37 314 15 42
fax: +421 37 314 15 61
mobil: +421 905 938 526


SCR graphicsNewsletter
Prajete si dostávať informácie o novinkách a aktuálnej ponuke priamo na Váš e-mail?

Hypotekárna kalkulačka
Hypotekárna kalkulačkaVyužite online kalkulačku a vypočítajte si výšku Vašich splátok a ostatné podmienky úveru u rôznych poskytovateľov úverov.

Prečo by ste mali pridať Vašu novostavbu?
Prečítajte si aké praktické prínosy môže mať tento projekt (možno aj pre Vás).