Feedback
Vyhľadať novostavbu:  
Dnes je Nedeľa, 16.12.2018
Novostavba Južná strana
Novostavba Južná strana
Typ:Bytové domy a apartmány
Developer:VITRAs.r.o.
Zahájenie výstavby:
Ukončenie výstavby:Dokončené
Kraj:Košický kraj
Mesto:Košice
Ulica:Na hore
Novostavba Južná strana Novostavba Južná strana Novostavba Južná strana

Popis projektu

• Jednoizbové až štvorizbové novo skolaudované nízkoenergetické byty.
• Tiché a zelené prostredie, iba 4 min. od centra.
• Nízke náklady na bývanie - úspora až 70% nákladov na teplú vodu a vykurovanie.
• 100% hypotéky so zvýhodnenými úrokovými sadzbami.
• Možnosť čerpania Štátneho príspevku pre mladých.
• Vlastná prístupová cesta zo Sečovskej.
• Vlastné parkovanie.

Štvorjizbové byty na Južnej strane majú výborné dispozičné riešenia a výmery od 104,80 m2 do 129 m2. Na najvyšších poschodiach si môžete vybrať z terasových bytov s veľkými 37,5 m2 terasami. Všetky byty sú orientované na JV a JZ. Predávajú sa v štádiu holobytu, s možnosťou zakúpenia kvalitného štandardu za špeciálne ceny. Byty je možné financovať 100% hypotékou a získať Štátny príspevok pre mladých. Ich cena začína na 112 990 € vrátane DPH. Určite oceníte nízke mesačné náklady, ktoré sa budú pri štvorizbových bytoch pohybovať okolo 124,33,- EUR / mesačne, čo predstavuje až 70% úsporu na vykurovanie a teplú vodu oproti iným bytom. Vďaka nízkym nákladom Vás bude mesačná réžia bytu vrátane splátky hypotéky stáť menej ako pri porovnateľných panelákových bytoch.

Lokalita

Z Južnej strany budete mať všade blízko. Nachádza sa na slnečnom, južnom svahu kopca Furča. Nová príjazdová cesta Vám ponúka vynikajúcu dostupnosť do centra mesta. Po Sečovskej ceste sa do centra dostanete autom za 5 minút, takže problémy obyvateľov sídlisk sa Vás týkať nebudú.

Projekt je vsadený priamo do zeleného prostredia. Stromy oddeľujú lokalitu od okolitého sveta takmer na všetkých stranách. Vo Vašom novom bývaní si tak budete môcť vychutnávať cenné súkromie v príjemnom zelenom prostredí.

Lokalita bytového komplexu Južná strana Vám poskytne presne to, čo je pre život dôležité: vynikajúcu občiansku vybavenosť sídliska Dargovských hrdinov, súkromie, bývanie medzi zeleňou a veľmi dobrú dostupnosť do centra mesta.

Predajca
Ľubomír Bačo

Tel: 0948 838 848
E-mail: baco@juzna-strana.sk


SCR graphicsNewsletter
Prajete si dostávať informácie o novinkách a aktuálnej ponuke priamo na Váš e-mail?

Hypotekárna kalkulačka
Hypotekárna kalkulačkaVyužite online kalkulačku a vypočítajte si výšku Vašich splátok a ostatné podmienky úveru u rôznych poskytovateľov úverov.

Prečo by ste mali pridať Vašu novostavbu?
Prečítajte si aké praktické prínosy môže mať tento projekt (možno aj pre Vás).