Feedback
Vyhľadať novostavbu:  
Dnes je Nedeľa, 16.12.2018
Kmeťova residence
Kmeťova residence
Typ:Bytové domy a apartmány
Developer:Kmeťova residence s.r.o
Zahájenie výstavby:04/2016
Ukončenie výstavby:
Kraj:Košický kraj
Mesto:Kosice
Ulica:Kmeťova
Web adresa:bytykmetova.sk
Kmeťova residence Kmeťova residence Kmeťova residence

Popis Projektu

Vynikajúca lokalita, nadčasový design a najkvalitnejšie materiály, takto sa dá stručne charakterizovať projekt Kmeťova residence. Novostavba sa bude nachádzať na rohu ulíc Jiskrova a Kmeťova, v tichej uličke, vzdialená od Hlavnej ulice len 700 m, pešou chôdzou za 8 minút.

Bytový dom bude postavený z najkvalitnejších materiálov a na vysokej kvalitatívnej úrovni. Bytový dom bude spĺňať najnovšie požiadavky na energetickú úspornosť a bude v energetickej triede "A", čo zamená, že náklady na vykurovanie a chladenie bytu budú veľmi nízke.

Výhodou oproti mnohým konkurenčným projektom novostavieb je skutočnosť, že bytový dom nebude napojený na dodávku tepla a TÚV na Tepláreň Košice. Vykurovanie a dodávka teplej vody bude v bytovom dome z vlastnej plynovej kotolne umiestnenej v suteréne. Majitelia bytov tým budú mať lacnejšie teplo a teplú vodu o zhruba 35%. Zároveň nebudú nepríjemne prekvapení letnou odstávkou teplej vody. Vyhriať byt si budú môcť aj v chladnejších jarných či jesenných dňoch, keď Tepláreň Košice ešte nedodáva teplo do bytov.

Lokalita

Projekt Kmeťova residence predstavuje „Nový rozmer bývania v centre mesta Košice". Jedná sa o bytový dom, ktorý bude postavený na jednom z mála voľných pozemkov v absolútnej blízkosti centra mesta. Novostavba sa bude nachádzať na rohu ulíc Jiskrova a Kmeťova, v tichej uličke, ktorá je od Hlavnej ulice len 700 m, pešou chôdzou za 8 minút. Bývať v takomto bytovom dome s vlastným parkovaním v podzemí bytového domu je naozaj výnimočné.

 

Predajca
ATOMIA REALITY s.r.o.

Orlia 11, Košice
Ing. Tomáš Petrunčík
Tel: 0903 904 901
E-mail: kmetova@atomia.sk


SCR graphicsNewsletter
Prajete si dostávať informácie o novinkách a aktuálnej ponuke priamo na Váš e-mail?

Hypotekárna kalkulačka
Hypotekárna kalkulačkaVyužite online kalkulačku a vypočítajte si výšku Vašich splátok a ostatné podmienky úveru u rôznych poskytovateľov úverov.

Prečo by ste mali pridať Vašu novostavbu?
Prečítajte si aké praktické prínosy môže mať tento projekt (možno aj pre Vás).