Feedback
Vyhľadať novostavbu:  
Dnes je Nedeľa, 16.12.2018
Rezidencia HRON
Rezidencia HRON
Typ:Bytové domy a apartmány
Developer:ARKON, a.s.
Zahájenie výstavby:2.Q.2013
Ukončenie výstavby:4.Q.2014
Kraj:Banskobystrický kraj
Mesto:Zvolen
Ulica:Strážska cesta
Rezidencia HRON Rezidencia HRON Rezidencia HRON

Popis Projektu

Štýlový moderný obytný komplex na severozápadnom okraji mesta Zvolen, neďaleko rieky Hron naznačuje nový spôsob ako moderne bývať a je pripravený vyjsť v ústrety aj tým najnáročnejším. Táto výrazná architektonická štruktúra je navrhnutá tak, aby poskytla svojím užívateľom súkromie a maximálny komfort súčasne.

Všetky bytové priestory Rezidencie Hron sú situované v dominantnej miere na druhom až siedmom nadzemnom podlaží a doplnkovo na prvom podlaží, kde sú oproti úrovni parteru a okolitého terénu zdvihnuté o 0,5 metra. Rozloha jednotlivých bytov sa pohybuje od 35 do 135 metrov štvorcových. Bezbariérovosť prístupu a optimálne preslnenie sú tu primárne zabezpečené.

 

Lokalita

Bytové priestory Rezidencie Hron sú situované v dominantnej miere na druhom až piatom nadzemnom podlaží a doplnkovo na prvom podlaží, kde sú oproti úrovni parteru a okolitého terénu zdvihnuté o 0,5 metra. Rozloha jednotlivých bytov sa pohybuje od 35 do 135 metrov štvorcových. Bezbariérovosť prístupu a optimálne preslnenie sú tu primárne zabezpečené.

V rámci I. etapy bude v komplexe vybudovaných 90 bytov, 118 parkovacích státí v podzemnej garáži a 545 m2 podlahovej plochy obchodných priestorov.

 

 

Predajca
Rezidencia Hron, s.r.o.

T.Vansovej 2333/28
960 01 Zvolen
Tel. 045 5382 799
email:
info@rezidenciahron.sk


SCR graphicsNewsletter
Prajete si dostávať informácie o novinkách a aktuálnej ponuke priamo na Váš e-mail?

Hypotekárna kalkulačka
Hypotekárna kalkulačkaVyužite online kalkulačku a vypočítajte si výšku Vašich splátok a ostatné podmienky úveru u rôznych poskytovateľov úverov.

Prečo by ste mali pridať Vašu novostavbu?
Prečítajte si aké praktické prínosy môže mať tento projekt (možno aj pre Vás).