Feedback
Vyhľadať novostavbu:  
Dnes je Nedeľa, 16.12.2018
Novostavba Rezidencia Štúrova
Novostavba Rezidencia Štúrova
Typ:Bytové domy a apartmány
Developer:Rezidencia Štúrova s.r.o.
Zahájenie výstavby:
Ukončenie výstavby:
Kraj:Banskobystrický kraj
Mesto:Zvolen
Ulica:ulica Ľudovíta Štúra
Novostavba Rezidencia Štúrova Novostavba Rezidencia Štúrova Novostavba Rezidencia Štúrova

Popis projektu

V širšom centre Zvolena pripravujeme výstavbu bytového domu so šiestimi bytmi - dva trojizbové, tri mezonetové päťizbové a jeden byt štvorizbový. Bytový dom je situovaný v tichej lokalite s výbornou dostupnosťou z ulice Ľ. Štúra.
Architektonické riešenie Rezidencie Štúrova spĺňa všetky najnovšie trendy v bývaní. Nezabúda sa však na prvky, ktoré mu dodajú útulnosť a sviežosť. Zamerali sme sa na kvalitné materiály a moderné technológie, čo vyzdvihuje štandard a kvalitu celého bytového domu a vytvára priestor pre komfortné bývanie.
K dokonalému komfortu bývania prispejú aj podzemné garážové státia priamo v dome, z ktorých je navrhnutá vnútorná komunikácia výťahom do všetkých podlaží. Vonkajšie parkovacie miesta zaručujú pohodlné parkovanie pre Vaše návštevy.

Lokalita

V širšom centre Zvolena pripravujeme výstavbu bytového domu so šiestimi bytmi - dva trojizbové, tri mezonetové päťizbové a jeden byt štvorizbový. Bytový dom je situovaný v širšom centre Zvolena, v tichej lokalite s výbornou dostupnosťou z ulice Ľ. Štúra. Práve dobrá poloha v spojení s harmóniou okolitého územia sú hlavnými atribútmi celého projektu

 


Predajca
Ing. Samir Moumani

Tel.: 0905 119 200
E-mail: info@rezidenciasturova.sk


SCR graphicsNewsletter
Prajete si dostávať informácie o novinkách a aktuálnej ponuke priamo na Váš e-mail?

Hypotekárna kalkulačka
Hypotekárna kalkulačkaVyužite online kalkulačku a vypočítajte si výšku Vašich splátok a ostatné podmienky úveru u rôznych poskytovateľov úverov.

Prečo by ste mali pridať Vašu novostavbu?
Prečítajte si aké praktické prínosy môže mať tento projekt (možno aj pre Vás).