Feedback
Vyhľadať novostavbu:  
Dnes je Sobota, 17.11.2018
Jesenský vŕšok
Jesenský vŕšok
Typ:Bytové domy a apartmány
Developer:IWWI a.s.
Zahájenie výstavby:01.05.2015
Ukončenie výstavby:31.08.2016
Kraj:Banskobystrický kraj
Mesto:Banská Bystrica
Ulica:Komenskeho
Jesenský vŕšok Jesenský vŕšok Jesenský vŕšok

Popis Projektu

Po úspechu bytového domu Jesenský vŕšok A (2008) a Jesenský vŕšok B - I. etapa (2013), dovoľujeme si Vám predstaviť náš najnovší projekt v srdci Banskej Bystrice. Nadväzujúc na dobré skúsenosti z minulosti, realizujeme pre Vás druhú etapu bytového domu Jesenský vŕšok B (2016). Len na skok od centra mesta pre Vás pripravujeme 45 bytových jednotiek - k dispozícii sú 1 až 5 - izbové byty, s celkovou výmerou 33,16 m2 - 274,57 m2, ktoré je možné maximálne prispôsobiť Vašim predstavám. Kvalitné materiály spojené s odbornou a precíznou realizáciou sú zarukou Vašej spokojnosti a minimalizácie prevádzkových nákladov bytov. K dokonalému komfortu bývania prispeje aj plánovaná relax zóna, ktorá poskytne priestor pre aktívny oddych, šport a zábavu detí. Samozrejmosťou je bezproblémové nadzemné i podzemné parkovanie a ľahká dostupnosť vo všetkých dopravných smeroch osobnou aj verejnou dopravou.

 

Lokalita

Tiché prostredie na kopci nad mestom, v štvrti rodinných domov, iba päť minút chôdze od centra mesta je ideálnou polohou na bývanie v meste pre ľudí, ktorí si vážia svoj čas. Terasy, loggie, balkóny a okná so zníženým parapetom, poskytnú nádherný výhľad na panorámu Banskej Bystrice a okolité hory. Príjemná lokalita s kompletnou infraštruktúrou predurčuje toto miesto na komfortné bývanie mladých, skôr narodených i rodín s deťmi.

 

 

 

 

Maklér
Bc. Mária Mituchová

tel: 0905449152
email: predaj@jesenskyvrsok.sk


SCR graphicsNewsletter
Prajete si dostávať informácie o novinkách a aktuálnej ponuke priamo na Váš e-mail?

Hypotekárna kalkulačka
Hypotekárna kalkulačkaVyužite online kalkulačku a vypočítajte si výšku Vašich splátok a ostatné podmienky úveru u rôznych poskytovateľov úverov.

Prečo by ste mali pridať Vašu novostavbu?
Prečítajte si aké praktické prínosy môže mať tento projekt (možno aj pre Vás).