Feedback
Vyhľadať novostavbu:  
Dnes je Nedeľa, 16.12.2018
Horná Stieborná
Horná Stieborná
Typ:Bytové domy a apartmány
Developer:OTP Real Slovensko s.r.o.
Zahájenie výstavby:10/2009
Ukončenie výstavby:11/2010
Kraj:Banskobystrický kraj
Mesto:Banská Bystrica
Ulica:Horná Stieborná
Horná Stieborná Horná Stieborná Horná Stieborná

Popis Projektu

Polyfunkčný bytový dom bude realizovaný v jednej etape. Jeho výška a podlažnosť, ako aj všetky architektonické prvky fasády a materiálové riešenia stavby sú prispôsobené k lokalite historického centra s modernou a štýlovou architektúrou.

Polyfunkčný bytový dom je pre peších a pre automobilovú premávku dostupný z ulice Horná Strieborná. V suteréne polyfunkčného bytového domu budú vytvorené spoločné priestory, sklady pre bytový dom, parkovacie miesta a garáže. Na prízemí polyfunkčného bytového domu budú vytvorené spoločné priestory, parkovacie miesta, sklady, obchody resp. kancelárske priestory. Na ostatných poschodiach (1. až 4. poschodie) sú navrhnuté nadštandardné byty s modernými dispozičnými riešeniami. Úžitková plocha bytov je v rozsahu od 31 do 130 m2 a izbovosť bytov od 1 do 4 zabezpečuje širokú možnosť výberu pre klientov. V rámci výstavby polyfunkčného bytového domu bude vytvorený architektonický mobiliár v okolí bytového domu, ako aj napojenie objektu na pešie a automobilové komunikácie v lokalite.

Lokalita

Stavebný pozemok o rozlohe 791 m2 sa nachádza v bezprostrednom centre mesta Banská Bystrica, pri styku námestia SNP s ulicou Horná Strieborná. Polyfunkčný bytový dom bude situovaný priamo na pešej zóne, v historickom jadre mesta. Lokalita je ľahko dostupná autom z Hornej Striebornej ulice, príp. pomocou MHD napr. č. 24 a 25.

V úzkom okolí polyfunkčného bytového domu sú dostupné v širokej škále možností všetky potrebné resp. štandardné služby pre obyvateľstvo.

 

Predajca
OTP Real Slovensko s.r.o.

Tallerová 10, 811 02 Bratislava
tel: +421 2 5296 2951
email: info@otpreal.sk
web: www.otpreal.sk
Maklér
Timárová Silvia

tel: +421 915 770 218, +421 2 52 635 261
email: timarova@otpreal.sk


SCR graphicsNewsletter
Prajete si dostávať informácie o novinkách a aktuálnej ponuke priamo na Váš e-mail?

Hypotekárna kalkulačka
Hypotekárna kalkulačkaVyužite online kalkulačku a vypočítajte si výšku Vašich splátok a ostatné podmienky úveru u rôznych poskytovateľov úverov.

Prečo by ste mali pridať Vašu novostavbu?
Prečítajte si aké praktické prínosy môže mať tento projekt (možno aj pre Vás).