Feedback
Vyhľadať novostavbu:  
Dnes je Nedeľa, 16.12.2018
Novostavba GREENVIA
Novostavba GREENVIA
Typ:Bytové domy a apartmány
Developer:ISMONT, s.r.o.
Zahájenie výstavby:
Ukončenie výstavby:
Kraj:Bratislavský kraj
Mesto:Zahorska Bystrica
Ulica:
Web adresa:greenvia.sk
Novostavba GREENVIA  Novostavba GREENVIA  Novostavba GREENVIA

Popis Projektu

 

GREENVIA ponúka pokojné bývanie iba 15 minút od centra Bratislavy. Prémiovosť nespočíva iba v situovaní projektu na ideálnej hranici mesta a vidieka. GREENVIA v sebe spája modernú architektúru, kvalitné materiály, komplexnú občiansku vybavenosť aj vysoký bytový štandard, ku ktorému patrí podzemné parkovanie, priestranná pivničná kobka, či predzáhradky.

Projekt tvoria 3 bytové domy (A, B, C) a komplex viladomov (D). Všetky byty sú orientované na juh, juhovýchod a juhozápad. Vysnívaná lokalita v dotyku s prírodou prináša atraktívne bývanie vo viacerých podobách od 1izbových až po exkluzívne 4izbové byty s terasou, alebo komorné bývanie vo viladome s 3 bytmi.

Lokalita

GREENVIA predstavuje bývanie, ktoré má pokoj vidieka, no zároveň ponúka všetky benefity hlavného mesta. Jednou z najvýraznejších výhod projektu je samotná prostredie. Úpätie Malých Karpát a Vápenický potok sú len zlomkom z jedinečných vecí, ktoré sa nachádzajú v tesnej blízkosti. Či už je to šálka dobrej kávy s pôsobivým výhľadom, turistika alebo bicykel, toto je to pravé miesto, odkiaľ začať.

Zaspávanie pri šumení potoka na dosah prírody však neznamená vstávanie so skorým ranným budíkom. GREENVIA ponúka všetko, čo možno očakávať od plnohodnotného života na vidieku a pridáva k tomu aj vynikajúcu dostupnosť. Tú predstavuje bezproblémové napojenie na diaľnice D2 a D4, či centrum Bratislavy vzdialené iba 15 minút.

Práve blízkosť hlavného mesta je zárukou aktívneho života. Kultúra, oddych alebo zábava to všetko sa v mnohých podobách nachádza iba pár minút jazdy autom od projektu GREENVIA.

 

 

Predajca
NeoReal

Kapitulská 28, 917 01 Trnava
Tel: 0911 321 474
E-mail: matys@neoreal.sk
Tel: 0911 123 474
E-mail: zitnik@neoreal.sk


SCR graphicsNewsletter
Prajete si dostávať informácie o novinkách a aktuálnej ponuke priamo na Váš e-mail?

Hypotekárna kalkulačka
Hypotekárna kalkulačkaVyužite online kalkulačku a vypočítajte si výšku Vašich splátok a ostatné podmienky úveru u rôznych poskytovateľov úverov.

Prečo by ste mali pridať Vašu novostavbu?
Prečítajte si aké praktické prínosy môže mať tento projekt (možno aj pre Vás).