Feedback
Vyhľadať novostavbu:  
Dnes je Nedeľa, 16.12.2018
Novostavba Vilové domy Dunajská Lužná II Etapa
Novostavba Vilové domy Dunajská Lužná II Etapa
Typ:Bytové domy a apartmány
Developer:Tatra Residence, s.r.o.
Zahájenie výstavby:Máj 2013
Ukončenie výstavby:
Kraj:Bratislavský kraj
Mesto:Dunajská Lužná
Ulica:
Novostavba Vilové domy Dunajská Lužná II Etapa  Novostavba Vilové domy Dunajská Lužná II Etapa  Novostavba Vilové domy Dunajská Lužná II Etapa

Popis projektu

V centre obce Dunajská Lužná pri odbočke na Nové Košariská sa spoločnosť Tatra Residence chystá po úspešnej I. Etape spustiť výstavbu II. Etapy 12 vilových domov. Domy budú mať 3 poschodia, v každom vilovom dome bude spolu 10 bytov. Byty sú dvoj, troj - a štvorizbové s loggiami alebo terasou s výmerami od 49,60 m2. Byty sú výborne dispozične riešené a ich najväčšou prednosťou je takmer neuveriteľne priaznivá cena. 2-izbový byt už od 65 700,- Eur s DPH! Pri každom vilovom dome sa nachádzajú parkovacie státia, tiež je vyčlenený priestor na spoločné veľké parkovisko.

Zloženie bytov vo vilovom dome:

9 x 2i byt s výmerou od 49,60 m2 + 3,79 m2 balkón alebo loggia
10 x 3i byt s výmerou od 76,55 m2 + 6,90 m2 balkón alebo loggia
1 x 4i byt s výmerou od 107,25 m2 + 13,35 m2 balkón alebo loggia

Lokalita

Obec Dunajská Lužná leží 15 km juhovýchodne od Bratislavy a 7 km od Šamorína na Podunajskej rovine, ktorá je súčasťou Podunajskej nížiny. Podunajská nížina je najteplejšou a najsuchšou oblasťou Slovenska. Má najviac slnečného svitu a je aj najveternejšou rovinnou oblasťou u nás. Na hranici katastra obce sa nachádza prírodná rezervácia Topoľové hony. Vo vzdialenosti 3-4 km je vodná nádrž Čunovo, ktorá je súčasťou vodného diela Gabčíkovo. Domy sú situované v tichom prostredí, kde máte možnosť užívať si kľud vidieka v bezprostrednej vzdialenosti mesta s výhodami, ktoré ponúka.

Dunajská Lužná má dnes už komfortne vyriešenú dopravu do mesta, je tu výborná občianska vybavenosť. Samozrejmosťou sú škola, škôlka, zdravotné stredisko, ihriská pre deti a v blízkosti je veľa možností na aktívne trávenie voľného času.

 

 

Predajca
CENTRUM BÝVANIA,s.r.o.

Hodžovo námestie 3
Bratislava
Tel: 02/ 5919 9105
Web: www.centrumbyvania.sk


SCR graphicsNewsletter
Prajete si dostávať informácie o novinkách a aktuálnej ponuke priamo na Váš e-mail?

Hypotekárna kalkulačka
Hypotekárna kalkulačkaVyužite online kalkulačku a vypočítajte si výšku Vašich splátok a ostatné podmienky úveru u rôznych poskytovateľov úverov.

Prečo by ste mali pridať Vašu novostavbu?
Prečítajte si aké praktické prínosy môže mať tento projekt (možno aj pre Vás).