Feedback
Vyhľadať novostavbu:  
Dnes je Nedeľa, 16.12.2018
Panoráma
Panoráma
Typ:Bytové domy a apartmány
Developer:OTYK invest, s.r.o.
Zahájenie výstavby:
Ukončenie výstavby:ukončené
Kraj:Bratislavský kraj
Mesto:Bratislava
Ulica:Staré Grunty
Panoráma Panoráma Panoráma

Popis Projektu

Aktuálne: Projekt Bytový dom Panoráma je ukončený a skolaudovaný.


Projekt Bytového domu Panoráma predstavuje príjemné mestské bývanie v 67 bytových jednotkách. Typickou črtou sú priestranné loggie, terasy, balkóny či dokonca záhrady pre zabezpečenie čo najpríjemnejšieho trávenia Vášho času. V kombinácii s výbornou lokalitou máte na dosah ruky Váš nový, slnečný, pokojný, architektonicky a esteticky zaujímavý životný priestor.

Pri architektonickom stvárnení bytového domu je čitateľná snaha o moderné, funkčné riešenie s ohľadom na danú lokalitu. Celý projekt a jeho jednotlivé časti svojim členením pôsobia ako komplex vilových domov. Podlažnosť a tým aj výška objektu sú korigované uskočenými podlažiami s terasami, čo objekt opticky znižuje. Rozdelenie objektu na dve časti odľahčuje stavbu v horizontálnom vnímaní a člení dispozíciu na dva bytové bloky. Nástup do oboch blokov je zo strany ulice Staré Grunty na úrovni 1. nadzemného podlažia. Pri bloku A tak vznikajú 3 podzemné a 4 nadzemné podlažia + uskočené podlažie - tento objekt má celkovo 45 bytových jednotiek. Blok B má 2 podzemné a 4 nadzemné podlažia + uskočené podlažie a je v ňom navrhnutých 22 bytových jednotiek. Každý byt má svoj balkón, loggiu alebo terasu, čo dalo vzniknúť výraznému členeniu fasád. Dominantným a základným motívom je koncept štyroch bielych kubusov s loggiami začlenených do základného šedého objektu.

Projekt vytvára svojim obyvateľom optimálnu dopravnú situáciu. Jednak svojou výbornou polohou a dopravnou dostupnosťou, ako aj dostatočnými parkovacími kapacitami. K dispozícii je 57 garážových státí a 29 vonkajších parkovacích miest

 

Lokalita

Bytový dom Panoráma sa nachádza na ulici Staré Grunty v bratislavskej mestskej časti Karlova Ves. Bývanie v tejto lokalite spája atribúty slnečného, pokojného bývania pri zelenom prostredí s výhodami mesta a jeho blízkosti.

Slnečné pokojné bývanie pri zelenom prostredí

Bytový dom Panoráma je situovaný na juhozápadnom svahu a umožňuje Vám vychutnať si príjemné chvíle na terase, balkóne, či dokonca v záhrade Vášho bytu, ktoré budú zaliate slnečnými lúčmi. A to všetko pri sledovaní panoramatického výhľadu, ktorému nestoja v ceste žiadne iné budovy a stavby.

Svoj voľný čas môžete tráviť aj prechádzkami v pokojnom, tichom prostredí a po krátkej chvíli sa ocitnete priamo v lesoparku, ktorý sa nachádza neďaleko. Kombinácia lesoparku, ulice s minimálnou dopravou a teda životom bez smogu v príjemnom prostredí určite ocení celá Vaša rodina. Tak isto ako aj množstvo škôl, od základných až po univerzity, v okolí bytového domu. Objavte ideálne rodinné bývanie.

Mestské bývanie

Napriek dostatku priestoru, slnka, pokoja a zelene, je Vaše nové bývanie situované len 8 minút autom od centra Bratislavy. Všetky pozitíva mestského bývania, ako sú široké možnosti kultúrneho, spoločenského vyžitia, nakupovania, športovania a zábavy máte stále na dosah. Výhodou je aj výborná dopravná napojenosť, reprezentovaná blízkosťou bratislavského diaľničného obchvatu (Most Lafranconi len 3 minúty autom).

 

 

Predajca
OTYK invest, s.r.o.

Námestie sv. Františka 18B
841 04 Bratislava
Sekretariát:02 / 60 10 31 11
Fax: 02 / 60 10 31 00
E-mail: otykinvest@otykinvest.sk
reality@otykinvest.sk


SCR graphicsNewsletter
Prajete si dostávať informácie o novinkách a aktuálnej ponuke priamo na Váš e-mail?

Hypotekárna kalkulačka
Hypotekárna kalkulačkaVyužite online kalkulačku a vypočítajte si výšku Vašich splátok a ostatné podmienky úveru u rôznych poskytovateľov úverov.

Prečo by ste mali pridať Vašu novostavbu?
Prečítajte si aké praktické prínosy môže mať tento projekt (možno aj pre Vás).