Feedback
Vyhľadať novostavbu:  
Dnes je Nedeľa, 16.12.2018
Novostavba Grand Koliba
Novostavba Grand Koliba
Typ:Bytové domy a apartmány
Developer:GRAND KOLIBA, s.r.o.
Zahájenie výstavby:
Ukončenie výstavby:
Kraj:Bratislavský kraj
Mesto:Bratislava
Ulica:Koliba
Novostavba Grand Koliba Novostavba Grand Koliba Novostavba Grand Koliba

Popis Projektu

Tu získate všetko, čo ste si kedy priali. V prvom rade priestor, ktorým sa nešetrilo. Máte ho vo vnútri bytov, na terasách a záhradách, ale aj v rozľahlom a upravenom areáli s privátnym parkom. Desiatky stromov a kríkov, záhony kvetov, chodníky, lavičky, moderné osvetlenie. Veľká relaxačná terasa s výhľadom na mesto, s ležadlami na opaľovanie. Multifunkčné priestory a zariadenia na vonkajšie fitness. Detské ihriská. A námestie s fontánou a vodnou plochou pre deti.

V štyroch nízkopodlažných obytných domoch so strechami pokrytými vegetáciou je prvotriedne technologické vybavenie - LED osvetľovacie prvky zabudované vo fasáde, priečky z akustických keramických tehál, úsporné a zdravé stropné kúrenie a chladenie kombinované s podlahovým kúrením ...

Jednoducho, vytvárame prestížne miesto na život v tichej a prominentnej lokalite nad mestom s nádhernými výhľadmi na panorámu Bratislavy. A to vám budú všetci závidieť.

Lokalita

Jedna z najluxusnejších a najvyhľadávanejších lokalít v Bratislave, vysoko nad mestom, v tesnej blízkosti lesoparku Koliba, no len niekoľko minút od centra mesta. Lepšiu adresu na bezpečné a prestížne bývanie v Bratislave by ste ťažko hľadali. Mesto vám tu doslova leží pri nohách, a pritom v jeho rušných uliciach ste za dve minúty. Odtiaľto máte všade blízko, do lesov Malých Karpát aj ku všetkým výhodám, ktoré ponúka veľkomesto.

Tu ste priamo na svahu Malých Karpát, lesné cestičky začínajú pár metrov od vášho bývania.Až 12 966 m2 zelene a oddychových zón v bezpečí a s výhľadom na panorámu Bratislavy.

 

 

 

Predajca
PonukaByvania.sk

Dostojevského rad 20, 811 09 Bratislava
Tel: 0918 50 50 50
E-mail: info@grandkoliba.sk


SCR graphicsNewsletter
Prajete si dostávať informácie o novinkách a aktuálnej ponuke priamo na Váš e-mail?

Hypotekárna kalkulačka
Hypotekárna kalkulačkaVyužite online kalkulačku a vypočítajte si výšku Vašich splátok a ostatné podmienky úveru u rôznych poskytovateľov úverov.

Prečo by ste mali pridať Vašu novostavbu?
Prečítajte si aké praktické prínosy môže mať tento projekt (možno aj pre Vás).