Feedback
Vyhľadať novostavbu:  
Dnes je Nedeľa, 16.12.2018
Novostavba Galvaniho Dvory
Novostavba Galvaniho Dvory
Typ:Bytové domy a apartmány
Developer:
Zahájenie výstavby:1Q/2017
Ukončenie výstavby:
Kraj:Bratislavský kraj
Mesto:Bratislava
Ulica:Ruzinov
Novostavba Galvaniho Dvory Novostavba Galvaniho Dvory Novostavba Galvaniho Dvory

Popis Projektu

Galvaniho Dvory, to nie je len bývanie. Galvaniho Dvory je miesto, kde zažijete svoj vlastný príbeh. Príbeh o bývaní s dvormi plnými zelene, o preklebetených hodinách na dvore so susedmi, z ktorých sa stali priatelia, o detskom smiechu aj slzách z prvého pádu z bicykla, o eufórii z prvého bozku, ale aj slzách z prvého sklamania v láske. Galvaniho Dvory sú miestom, kde dozrieva čas...

Či už sa rozhodnete pre dvojizbový byt alebo pre „štvorizbák", pri každom byte sme dbali na maximálne využitie priestoru. Vďaka praktickým dispozíciám si budete môcť vychutnávať komfort a pohodlie vášho nového domova. V rámci štandardného prevedenia máte na výber z celej škály materiálov a farebného prevedenia.

Nenechajte si ujsť skvelú ponuku uvádzacích cien. Cena dvojizbového bytu sa hýbe od 91 429 € a "štvorizbák" môžete dnes mať už za 210 153 €. Rezervačný poplatok je 2000 € a započítava sa do kúpnej ceny bytu. V cene bytov sú zahrnuté pivničné kobky a štandard, pričom v apartmánoch dostanete v cene bytu so štandardom aj kuchynskú linku. Rezervačný poplatok je 2 000 € a započítava sa do úhrady kúpnej ceny bytu.

Lokalita

Galvaniho Dvory sa nachádzajú v príjemnej mestskej časti Ružinov, kde si každý nájde to svoje. Rodiny s deťmi určite ocenia bohaté možnosti voľnočasového vyžitia a tí bez záväzkov široké spektrum reštaurácií, športových klubov či kultúrnych stánkov.

V bezprostrednej blízkosti projektu nájdete obchody a služby rôzneho druhu. Od veľkých nákupných centier až po malé lokálne obchodíky s nezameniteľnou atmosférou.

Ak si chcete zašportovať, nemusíte cestovať cez celé mesto. Ružinov ponúka množstvo alternatív. Vďaka indoorovým aj outdoorovým športoviskám môžete svoje hobby rozvíjať počas celého roka.

 

 

 

Predajca
MACHO consulting s.r.o.

Dunajská 48, Bratislava
Tel: 0918 61 11 40
E-mail: predaj@galvanihodvory.sk


SCR graphicsNewsletter
Prajete si dostávať informácie o novinkách a aktuálnej ponuke priamo na Váš e-mail?

Hypotekárna kalkulačka
Hypotekárna kalkulačkaVyužite online kalkulačku a vypočítajte si výšku Vašich splátok a ostatné podmienky úveru u rôznych poskytovateľov úverov.

Prečo by ste mali pridať Vašu novostavbu?
Prečítajte si aké praktické prínosy môže mať tento projekt (možno aj pre Vás).