Feedback
Vyhľadať novostavbu:  
Dnes je Nedeľa, 16.12.2018
Novostavba Flat 75
Novostavba Flat 75
Typ:Bytové domy a apartmány
Developer:
Zahájenie výstavby:vo výstavbe
Ukončenie výstavby:
Kraj:Bratislavský kraj
Mesto:Bratislava
Ulica:Čapajevová
Web adresa:flat75.sk
Novostavba Flat 75 Novostavba Flat 75 Novostavba Flat 75

Popis Projektu

Projekt FLAT75, ktorý vznikol v spolupráci s architektonickou firmou Cakov and partners, prináša nový uhol pohľadu na bývanie v Petržalke. Dokazuje, že aj za zminimalizované náklady je možné užívať si komfort moderného a sofistikovaného bývania.

Skĺbením našich dlhoročných skúseností a sviežich nápadov, vám projekt Flat 75 ponúka ojedinelý spôsob bývania v Petržalke. Koncept projektu zahŕňa rôzne typy nadštandardných bytov od praktických 1-izbových až po veľkorysé veľkometrážne byty. Nápadité a moderné dispozičné riešenia, zaujímavý vzhľad budovy, vysoký technický štandard za optimalizované náklady, služby vlastného vrátnika, vnútrokomunikačný bezplatný telefonický systém. To sú súčasné trendy, ktoré prevládajú na trhu s realitami vo svete. Projekt Flat 75 prináša všetky tieto atribúty aj do slovenského sveta realít.

Dispozičná rôznorodosť bytov sa zameriava najmä na potreby a nároky klienta, no zároveň prináša pridanú hodnotu vo forme funkčných a kreatívnych riešení. Štartovací byt pre mladých, byt pre rodiny s deťmi, viacúrovňový byt, alebo penthous s krásnym výhľadom a veľkými terasami a vírivkou. To všetko nájdete iba v projekte Flat 75. Naše skúsenosti sú zárukou kreativity a kvality.

Lokalita

Obchodné centrá pár metrov od vás

Flat 75 ponúka vynikajúcu dostupnosť k všetkému, čo potrebujete. Nakupujte rýchlo a jednoducho takmer z pohodlia Vášho domova. V blízkosti projektu sa nachádzajú tieto obchodné centrá:

LIDL
TESCO
KAUFLAND
TERNO
CARREFOUR
AUPARK

Školy a škôlky

Doprajte svojim deťom cestu do školy a škôlky trvajúcu len pár minút. V blízkosti projektu Flat 75 sa nachádza Základná škola Tupolevova 20 a takisto aj tri materské školy.
Draždiak - letné kúpanie, zimné korčuľovanie

Žijeme v hektickej dobe plnej stresu, v ktorej je voľný čas veľmi vzácnou záležitosťou. Blízkosť Draždiaku a hrádze Vám umožní prežiť tieto chvíle naplno, či už športovými aktivitami, alebo jednoduchým vychutnávaním si čara prírody.
Rýchle napojenie na obchvat, blízko do centra

Projekt Flat 75, nachádzajúci sa na Čapajevovej ulici, svojim umiestnením poskytuje jednoduchý a najmä rýchly prístup k obchvatu. Takisto umožňuje výbornú dostupnosť do centra aj pre ľudí bez auta. Rýchlo, jednoducho a bezpečne.

 

Predajca
Dominant Real, s.r.o.

Sabinovská 8
821 02 Bratislava
Tel: +421 905 226 082
E-mail: tomciak@dominantreal.sk


SCR graphicsNewsletter
Prajete si dostávať informácie o novinkách a aktuálnej ponuke priamo na Váš e-mail?

Hypotekárna kalkulačka
Hypotekárna kalkulačkaVyužite online kalkulačku a vypočítajte si výšku Vašich splátok a ostatné podmienky úveru u rôznych poskytovateľov úverov.

Prečo by ste mali pridať Vašu novostavbu?
Prečítajte si aké praktické prínosy môže mať tento projekt (možno aj pre Vás).