Feedback
Vyhľadať novostavbu:  
Dnes je Nedeľa, 16.12.2018
Novostavba CityPark Ružinov
Novostavba CityPark Ružinov
Typ:Bytové domy a apartmány
Developer:METROSTAV Slovakia, a.s.,
Zahájenie výstavby:
Ukončenie výstavby:
Kraj:Bratislavský kraj
Mesto:Bratislava
Ulica:
Novostavba CityPark Ružinov Novostavba CityPark Ružinov Novostavba CityPark Ružinov

Popis Projektu

Rezidenčný projekt CityPark Ružinov je v súčasnosti najväčším bytovým projektom v danej lokalite, ktorý svojou dispozíciou spája požiadavku blízkosti centra mesta so zámerom developera, a to vytvorenia oázy pokoja a zelene uprostred moderného mestského bývania. Viac ako 7 700 m2 zelene rozprestierajúcej sa v okolí bytového komplexu bude rezidentom poskytovať rôzne  možnosti trávenia voľného času. Detské ihrisko, oddychové zóny v tieni stromov, či špeciálne vyhradený priestor ako výbežisko pre psov sú len zlomok toho, čo park v srdci Ružinova poskytne svojim obyvateľom.

Vysokú kvalitu a komfort bývania podčiarkne i obchodná zóna na prízemí každého z blokov, poskytujúca bežné tovary a služby a takisto i spoločenská miestnosť, ktorá za nepriaznivého počasia môže slúžiť pre deti rezidentov ako herňa či kino, alebo pre samotných rezidentov ako súkromné miesto na trávenie voľného času s priateľmi.

Lokalita

Projekt CityPark Ružinov je umiestnený vo výnimočnej lokalite, ktorá ponúka pôsobivý výhľad na dominanty Bratislavy, panorámu Malých Karpát zo severu a rieku Dunaj z juhu. Výborné sitovanie tohto obytného komplexu zabezpečuje obyvateľom a pohodlné cestovanie autom, napojenie na spoje mestskej dopravy alebo dokonca cyklistický chodník.

CityPark Ružinov v sebe spája vzhľadom na svoju dispozíciu charakter business zóny s moderným, ale pokojným mestským životom. CityPark Ružinov je pre svojich obyvateľov na skok od širokej ponuky pracovných, kultúrnych a športových možností hlavného mesta SR Bratislavy.

 

Predajca
BOND Reality

Mlynské Nivy 58, 821 05 Bratislava
Tel: +421 915 888 900
E-mail: predaj@cityparkruzinov.sk


SCR graphicsNewsletter
Prajete si dostávať informácie o novinkách a aktuálnej ponuke priamo na Váš e-mail?

Hypotekárna kalkulačka
Hypotekárna kalkulačkaVyužite online kalkulačku a vypočítajte si výšku Vašich splátok a ostatné podmienky úveru u rôznych poskytovateľov úverov.

Prečo by ste mali pridať Vašu novostavbu?
Prečítajte si aké praktické prínosy môže mať tento projekt (možno aj pre Vás).