Feedback
Vyhľadať novostavbu:  
Dnes je Nedeľa, 16.12.2018
Novostavba Čerešne Dúbravka
Novostavba Čerešne Dúbravka
Typ:Bytové domy a apartmány
Developer:
Zahájenie výstavby:
Ukončenie výstavby:
Kraj:Bratislavský kraj
Mesto:Bratislava
Ulica:Dúbravka
Web adresa:www.ceresne.sk
Novostavba Čerešne Dúbravka Novostavba Čerešne Dúbravka Novostavba Čerešne Dúbravka

Popis Projektu

Čerešne sú ideálnym miestom na bývanie s deťmi. Dvor v uzavretom vnútrobloku predstavuje ideálny priestor na bezpečnú zábavu detí na ihrisku, kým vy sa porozprávate so susedou pri káve a čo je hlavné, máte ich stále pod dohľadom. V okolí nájdete okrem štátnych a súkromných škôl aj široké možnosti trávenia času po škole. Letné aj zimné športoviská, pekná príroda a vnútroblok, to je skrátka ideálne prostredie pre vaše deti.

Neviete si poradiť s výmenou žiarovky, upchalo sa umývadlo alebo vám nemá kto upevniť poličku? Zbehnite po schodoch a poproste o pomoc svojho domovníka. Ten je pre vás v Čerešniach vždy, keď ho potrebujete. Domovníka každý večer vystrieda strážna služba, ktorá sa postará o bezpečnosť v budove i jej okolí.

Lokalita

V okolí Čerešní vám naozaj nebude nič chýbať. Potrebujete ísť na veľký rodinný nákup? Predajňu Kaufland máte doslova pár krokov od bytu. Potrebujete len tri veci na rýchlu večeru a popri tom vybaviť banku? V Dúbravke sú vám k dispozícii pobočky všetkých bánk a menšie potraviny rôznych značiek. Ak máte chuť si zašportovať, ľahko si vyberiete zo širokej ponuky športovísk. V lete si zahráte futbal na futbalovom ihrisku vzdialenom pár minút chôdze. V nepriaznivejšom počasí si môžete v centre IMET zahrať squash, zaplávať si v krytej plavárni Iuventa, zacvičiť v mnohých fitness centrách v okolí, alebo zakorčuľovať si či zahrať hokej na zimnom štadióne, ktorý je taktiež vzdialený len pár metrov od Čerešní. Vaše deti budú mať zrejme najväčšiu radosť z letného kúpaliska Rosnička, kam ich môžete zobrať hneď, ako ich vyzdvihnete z jednej zo základných škôl vzdialených opäť len pár minút autom. Nie je nič, čo by vám chýbalo vo vašom novom byte v Čerešniach.

 

Predajca
ITB Development a.s.

Miroslav Luhový
Mickiewiczova 9
811 07 Bratislava
Tel: +421 918 111 011
E-mail: luhovy@itb.sk


SCR graphicsNewsletter
Prajete si dostávať informácie o novinkách a aktuálnej ponuke priamo na Váš e-mail?

Hypotekárna kalkulačka
Hypotekárna kalkulačkaVyužite online kalkulačku a vypočítajte si výšku Vašich splátok a ostatné podmienky úveru u rôznych poskytovateľov úverov.

Prečo by ste mali pridať Vašu novostavbu?
Prečítajte si aké praktické prínosy môže mať tento projekt (možno aj pre Vás).