Feedback
Vyhľadať novostavbu:  
Dnes je Nedeľa, 16.12.2018
Novostavba bytový dom Kubík
Novostavba bytový dom Kubík
Typ:Bytové domy a apartmány
Developer:VI GROUP s.r.o.
Zahájenie výstavby:
Ukončenie výstavby:
Kraj:Bratislavský kraj
Mesto:Bratislava
Ulica:Odborárska 3
Web adresa:kubik.vigroup.sk
Novostavba bytový dom Kubík Novostavba bytový dom Kubík Novostavba bytový dom Kubík

Popis Projektu

Bytový dom KUBIK je praktické, dostupné bývanie najmä pre mladých, dynamických ľudí.

Kubik sa nachádza v bezprostrednej blízkosti najatraktívnejších záujmových miest Bratislavčanov v mestskej časti Nové Mesto.
Okolie ponúka množstvo zelene, možností pre športové aktivity a kompletnú občiansku vybavenosť.

Ide o rekonštrukciu existujúceho štvorpodlažného objektu. Doplnené hmotové členenie vystupujúcich balkónov na fasáde vytvára hravý a sympatický celkový architektonický dojem.
V ponuke je spolu 59 bytov a 6 apartmánov v štruktúre zväčša dvojizbových. Na prízemí sa nachádzajú priestory pre obchod a služby.

Lokalita


V našom novom projekte ponúkame inú hodnotu bývania. Ide nám o to aby ste bývali v dome, ktorý dáva svojou hravosťou a variabilitou pocit života a ktorého ste súčasťou, namiesto návratu do domu bez štipky fantázie a kreativity. Do našich projektov dávame srdce, pri zachovaní všetkých atribútov moderného komfortného bývania.

Si mladý, aktívny a unavený po práci v kancelárii? Zober bike a choď do Karpát, ktoré sú na skok. Mladá rodina si vyberie deti zo škôlky a školy, ktorá je hneď vedľa. Alebo si chcete oddýchnuť počas prechádzky v tichosti zelene? V okolí jej je dostatok. Každá veková kategória si u nás nájde, čo hľadá.

KUBIK je vhodné riešenie pre všetkých, čo uprednostnia tichú lokalitu vzdialenú iba pár minút od centra mesta. Táto lokalita má veľmi dobré dopravné spojenie, nie je problém sa dostať kamkoľvek. Z Polusu ste doma autom do troch minút, za 13 minút ste na nábreží Dunaja v centre mesta a na železničnej stanici Vinohrady ste po 12 minútach chôdze.

Lokalita ponúka komplexnú občiansku vybavenosť, škola, škôlka, zdravotné stredisko a lekáreň, reštaurácie, kaviarne, športové a relaxačné centrum Vernosť, množstvo zelene a parkov, dobrú dopravnú infraštruktúru.

 

Predajca
VI GROUP s.r.o.

Mgr. Ivana Kapitánová
Dorastenecká 46,831 07 Bratislava
Tel: 0911 731 271
E-mail: ivana@vigroup.sk


SCR graphicsNewsletter
Prajete si dostávať informácie o novinkách a aktuálnej ponuke priamo na Váš e-mail?

Hypotekárna kalkulačka
Hypotekárna kalkulačkaVyužite online kalkulačku a vypočítajte si výšku Vašich splátok a ostatné podmienky úveru u rôznych poskytovateľov úverov.

Prečo by ste mali pridať Vašu novostavbu?
Prečítajte si aké praktické prínosy môže mať tento projekt (možno aj pre Vás).