Feedback
Vyhľadať novostavbu:  
Dnes je Nedeľa, 16.12.2018
Dubravia
Dubravia
Typ:Bytové domy a apartmány
Developer:Bytový dom Dúbravka, s.r.o.
Zahájenie výstavby:2.Q.2008
Ukončenie výstavby:4.Q.2009
Kraj:Bratislavský kraj
Mesto:Bratislava
Ulica:Trhová
Web adresa:www.dubravia.sk
Dubravia Dubravia Dubravia

Popis Projektu

Unikátny bytový projekt Dubravia vás očarí svojou sviežou architektúrou a presvedčí výbornou polohou v obľúbenej bratislavskej mestskej časti - Dúbravke. Pekné bývanie tu nájdu nielen moderné rodiny, ale aj jednotlivci žijúci aktívnym životom. Aj vy môžete bývať v príjemnej štvrti s kvalitnými školami či bezpečnými ihriskami. Nemusíte sa pritom nikam ponáhľať, všetko máte nablízku. Domov, školu, mesto i les.

Svoj vysnívaný byt si môžete vybrať spomedzi 71 bytových jednotiek všetkých veľkostných kategórií. Od jednoizbových s presklenými lodžiami až po dvojúrovňové byty. Bytový komplex pozostáva z dvoch budov sústredených okolo centrálnej haly, z ktorej vedú dve schodiská a dva výťahy k bytom. Ku komfortu prispieva doplnková vybavenosť a integrované podzemné parkovanie.

Lokalita

Bratislavská Dúbravka je jedným z vyhľadávaných miest na bývanie i vďaka vynikajúcej občianskej vybavenosti. Je vhodná na pokojný aj aktívny život s deťmi, kde sa nemusíte obávať, čo budú robiť po škole a kde sa budú hrať.
Vďaka novopostavenému tunelu Sitina i diaľničnému obchvatu má Dúbravka výborné napojenie na centrum mesta ako aj iné mestské časti.
Je to miesto, odkiaľ sa dobre podnikajú víkendové výlety do blízkej zoologickej záhrady či cyklotúry do okolitých lesov. Jednoducho ideálne miesto na spokojné bývanie!

 

Predajca
Lexxus, a.s.

Laurinská 18, 811 01 Bratislava
tel: +421 2 5464 5363
mail: info@lexxus.sk


SCR graphicsNewsletter
Prajete si dostávať informácie o novinkách a aktuálnej ponuke priamo na Váš e-mail?

Hypotekárna kalkulačka
Hypotekárna kalkulačkaVyužite online kalkulačku a vypočítajte si výšku Vašich splátok a ostatné podmienky úveru u rôznych poskytovateľov úverov.

Prečo by ste mali pridať Vašu novostavbu?
Prečítajte si aké praktické prínosy môže mať tento projekt (možno aj pre Vás).