Feedback
Vyhľadať novostavbu:  
Dnes je Nedeľa, 16.12.2018
Novostavba Rezidencie Machnáč
Novostavba Rezidencie Machnáč
Typ:Bytové domy a apartmány
Developer:STRABAG – ZIPP Development, s. r. o.
Zahájenie výstavby:
Ukončenie výstavby:
Kraj:Bratislavský kraj
Mesto:Bratislava - Staré Mesto
Ulica:Drotárska cesta
Novostavba Rezidencie Machnáč Novostavba Rezidencie Machnáč Novostavba Rezidencie Machnáč

Popis projektu

Rezidencie MACHNÁČ ponúka bývanie v prírode v prestížnej lokalite mestskej časti Bratislava - Staré Mesto. Bytový komplex sa nachádza v tesnej blízkosti chráneného areálu Horský park, ktorého rozloha dosahuje 23 hektárov. Toto územie patrí z historického hľadiska medzi najhodnotnejšie úpravy v Bratislave a má charakter lesného parku s dubovo-hrabovým porastom doplneným o dreviny.

 

Štvorpodlažné bytové domy Borovica a Breza s ponukou 32 bytov sú navrhnuté tak, aby svojím architektonickým a farebným riešením harmonizovali s okolitým prostredím. Bývanie uprostred prírody v prestížnej lokalite centra mesta na kopci Machnáč ponúka krásny výhľad na okolitú prírodu, z priľahlej Drotárskej cesty výbornú dopravnú dostupnosť do centra mesta i na diaľničný obchvat, blízkosť komplexnej občianskej vybavenosti a rôznorodé možnosti aktívneho a pasívneho odpočinku.

Lokalita

Rezidencie MACHNÁČ symbolizuje bývanie v prírode, v prestížnej lokalite Bratislavy. Z kopca Machnáč ponúka krásny výhľad na okolitú prírodu, z priľahlej Drotárskej cesty výbornú dopravnú dostupnosť do centra mesta i na diaľničný obchvat, blízkosť komplexnej občianskej vybavenosti a rôznorodé možnosti aktívneho a pasívneho odpočinku.

 

Bezprostredné okolie rezidencií tvoria krásne parkové úpravy navrhnuté špecializovaným architektom. Výsadbu 146 stromov a 1127 krovín rôznych druhov dopĺňa množstvo kvetinových záhonov a zatrávnené plochy. Zeleň tvorí takmer 60% plochy celého pozemku a vzhľadom na nízku dopravnú zaťaženosť lokality predstavuje oázu stvorenú pre aktívny či pasívny relax pre všetky vekové skupiny. Samozrejmosťou je detské ihrisko situované priamo pri rezidenciách.


Celý rezidenčný komplex sa nachádza v tesnej blízkosti chráneného prírodného areálu Horský park, ktorého rozloha dosahuje 23 hektárov. Toto územie patrí z historického hľadiska medzi najhodnotnejšie úpravy v Bratislave a má charakter lesného parku s dubovo-hrabovým porastom doplneným o dreviny.

 

 

Predajca
PonukaByvania.sk

Tel.: 0911 77 99 00
E-mail: info@tuchcembyt.sk
Web: www.PonukaByvania.sk


SCR graphics



Newsletter
Prajete si dostávať informácie o novinkách a aktuálnej ponuke priamo na Váš e-mail?

Hypotekárna kalkulačka
Hypotekárna kalkulačkaVyužite online kalkulačku a vypočítajte si výšku Vašich splátok a ostatné podmienky úveru u rôznych poskytovateľov úverov.

Prečo by ste mali pridať Vašu novostavbu?
Prečítajte si aké praktické prínosy môže mať tento projekt (možno aj pre Vás).