Feedback
Vyhľadať novostavbu:  
Dnes je Nedeľa, 16.12.2018
Novostavba Meinl Residence
Novostavba Meinl Residence
Typ:Bytové domy a apartmány
Developer:MEINL RESIDENCE s. r. o.
Zahájenie výstavby:7/2012
Ukončenie výstavby:7/2014
Kraj:Bratislavský kraj
Mesto:Bratislava - Ružinov
Ulica:Kupeckého
Novostavba Meinl Residence Novostavba Meinl Residence Novostavba Meinl Residence

Popis projektu

MEINL RESIDENCE predstavuje príjemné mestské bývanie v 82 bytových jednotkách. Ide o objekt vyššieho štandardu, pozostávajúci z troch samostatne prístupných blokov, ktoré tvorí okrem 1 až 4-izbových bytov aj komerčná pasáž s obchodnými prevádzkami na prízemí, a tiež samostatne stojaca 3 podlažná administratívna budova. Pre komfortnejšie bývanie sú pre obyvateľov k dispozícii 3 podzemné podlažia, ktoré poskytujú spolu až 206 parkovacích miest. Súčasťou výstavby sú aj sadové úpravy s dostatkom zelene a osadenie parkových lavičiek.Typickou črtou komplexu je nápadná avšak zároveň jednoduchá architektúra. Takmer všetky byty sú vybavené balkónmi či terasami, ktoré poskytujú svojim majiteľom komfortné trávenie voľného času.
Tento projekt zaručí príjemné mestské bývanie pre všetkých, ktorí chcú bývať neďaleko centra mesta, neriešiť problém parkovania a ťažiť z výhod, ktoré samotný projekt a lokalita poskytujú. Doprajte si pokojné a pohodlné bývanie v bytovom komplexe MEINL RESIDENCE.
Neváhajte nás kontaktovať pre viac informácií a aktuálnu ponuku bytov.

Lokalita

Moderný polyfunkčný komplex MEINL RESIDENCE je situovaný v mestskej časti Ružinov časť Mlynské Nivy, ktorá patrí medzi najvyhľadávanejšie lokality na bývanie vďaka výbornému dopravnému napojeniu na ostatné mestské časti, dostupnosti autobusovej stanice Mlynské Nivy, ako aj bohatej občianskej vybavenosti, ktorú táto lokalita svojim obyvateľom ponúka. Komplex sa nachádza na nároží ul. Šumavská - Kupeckého - Žellová v pokojnej a tichej atmosfére, ktorú dotvárajú okolité domy s pôvodnou architektúrou, a tiež množstvo zelene a malé mestské parčíky. Lokalita poskytuje svojim obyvateľom mnoho možností na trávenie voľného času, ale aj nákupy a napojenie na samotné centrum mesta. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza mestská tržnica, mestské trhovisko Miletičova a len pár minút pešou chôdzou je vzdialená autobusová stanica Mlynské Nivy.
K infraštruktúre a občianskej vybavenosti danej lokality onedlho prispeje aj novovybudovaný multifunkčný komplex Centrál v areáli bývalých kúpeľov, ktorý sa nachádza v susedstve MEINL RESIDENCE. Vaša rodina určite ocení umiestnenie objektu vo vnútri zóny už existujúcich bytových domov, ktoré chránia Váš nový domov pred hlukom a poskytujú mu absolútne súkromie. Daná lokalita je klientmi vyhľadávaná aj vďaka minimálnemu dopravnému zaťaženiu.

Predajca
MEINL RESIDENCE, s. r. o.

Štefánikova 6/A
811 04 Bratislava

Pevná linka: +421 2 572 00 133
Tel.: +421 918 435 073
E-mail: meinlresidence@meinlresidence.sk


SCR graphicsNewsletter
Prajete si dostávať informácie o novinkách a aktuálnej ponuke priamo na Váš e-mail?

Hypotekárna kalkulačka
Hypotekárna kalkulačkaVyužite online kalkulačku a vypočítajte si výšku Vašich splátok a ostatné podmienky úveru u rôznych poskytovateľov úverov.

Prečo by ste mali pridať Vašu novostavbu?
Prečítajte si aké praktické prínosy môže mať tento projekt (možno aj pre Vás).