Feedback
Vyhľadať novostavbu:  
Dnes je Nedeľa, 16.12.2018
Novostavba Solar
Novostavba Solar
Typ:Bytové domy a apartmány
Developer:Realcorp Finance s.r.o.
Zahájenie výstavby:
Ukončenie výstavby:
Kraj:Bratislavský kraj
Mesto:Bratislava - Petržalka
Ulica:Budatínska
Web adresa:www.solar-ba.sk
Novostavba Solar Novostavba Solar Novostavba Solar

Popis projektu

Polyfunkčný komplex SOLAR, je dielom ateliéru architektúry a designu ART of SPACE, ktorý naprojektoval mnohé polyfunkčné, administratívne objekty i rodinné domy. Celá stavba bola citlivo a funkčne navrhnutá s dôrazom na kvalitu bývania i podnikania, a vsadená do lokality so zástavbou prevažne bytových domov.

Základným kritériom pre spokojné bývanie je rýchla dopravná dostupnosť do ostatných častí Bratislavy, doplnená blízkymi nákupnými centrami, školami a športoviskami Petržalky. Platí to i pre ďalší rozvoj a úspech podnikania v oblasti služieb a maloobchodu, čomu napomáha i blízka administratíva mestskej samosprávy.

Z dispozičného hľadiska pozostáva Polyfunkčný komplex SOLAR z dvoch bytových domov. Prvý bytový dom má 11 nadzemných podlaží a stojí paralelne s Budatínskou ulicou, druhý bytový dom má 6 nadzemných podlažný a je umiestnený kolmo.

V oboch stavebných objektoch sa na 1.NP nachádza polyfunkčná časť s obchodnými priestormi, 2.NP jedného z objektov disponuje priestormi určenými administratíve. V podzemnom podlaží sa nachádzajú pivnice a garážové státia určené pre nájomníkov bytov, garážové státia pre administratívu a obchody sú umiestnené na 1.NP.

Ponuku bytov v polyfunkčnom komplexe SOLAR, tvorí spolu 145 bytov s prevahou dvojizbových. Dispozičné riešenie bytov, je projektované v súlade so súčasnými trendmi v oblasti budovania bytov a snahou uspokojiť potreby klienta na bývanie.

Lokalita

Polyfunkčný komplex SOLAR sa nachádza v bratislavskej mestskej časti Petržalka-Lúky, na pozemku medzi Budatínskou ulicou a Panónskou cestou. Ide o oblasť polyfunkčnej zástavby, bytových domov a objektov služieb.

Mestská časť Petržalka sa postupom rokov stáva žiadanou lokalitou z hľadiska strategickej polohy a kvality bývania. Väčšina pôvodných bytových domov, ktoré sú produktom hromadnej panelovej výstavby minulého storočia, sa podrobili rekonštrukcii a získali farebne odlíšené fasády. Tieto i ďalšie zmeny v rozvoji Petržalky napomáhajú vytvárať príjemnú lokalitu pre bývanie a potláča prvky, kedysi zaznávanej uniformity bytových domov.

Strategická poloha dnešnej mestskej časti Petržalka, spočíva najmä vo výhodnom dopravnom napojení smerom na Budapešť, Viedeň, Prahu a celé Slovensko. Dostupnosť centra mesta Bratislavy, jej mestských častí a dôležitých lokalít zabezpečuje rýchlostná komunikácia. Hromadná doprava je pokrytá hustou sieťou Dopravného podniku Bratislava.

Kvalita bývania v mestskej časti Petržalka, spočíva v množstve parkovej zelene a blízkosti známeho umelého jazera Draždiak. Okrem iného, sa obyvateľom Petržalky ponúkajú dostupné športoviská i obľúbená hrádza pre dokonalé športové vyžitie.

Dnešná moderná Petržalka má k dispozícii kompletne vybudovanú infraštruktúru, zastúpenú sieťou známych obchodných prevádzok poskytujúcich komplexné služby. Nachádza sa tu i množstvo menších prevádzok výrobného charakteru a obchodu, reštaurácií a ďalších služieb. Občiansku vybavenosť dopĺňajú inštitúcie predškolského, základného, stredného i vysokoškolského vzdelávania.

V súčasnosti sa mestská časť Petržalka radí medzi kultúrne a spoločenské centrá, s bohatým zastúpením osvetových stredísk, vrátane úspešnej koncertnej, výstavnej a veletržnej činnosti. Polyfunkčný komplex SOLAR sa navyše nachádza v širšom okolí sídla mestskej samosprávy, čo zvyšuje kredit atraktívneho a moderného bývania.

 

 

Predajca
FOX-REALITY spol. s r.o.

Tomáš Hulík
Maklér
Rusovská cesta 7
851 01 Bratislava
Tel: 02/20763536
Fax: 02/20763537
Mobil: 0903 700 566
E-mail: hulik@foxreality.sk


SCR graphicsNewsletter
Prajete si dostávať informácie o novinkách a aktuálnej ponuke priamo na Váš e-mail?

Hypotekárna kalkulačka
Hypotekárna kalkulačkaVyužite online kalkulačku a vypočítajte si výšku Vašich splátok a ostatné podmienky úveru u rôznych poskytovateľov úverov.

Prečo by ste mali pridať Vašu novostavbu?
Prečítajte si aké praktické prínosy môže mať tento projekt (možno aj pre Vás).