Feedback
Vyhľadať novostavbu:  
Dnes je Nedeľa, 16.12.2018
Novostavba SKYBOX
Novostavba SKYBOX
Typ:Bytové domy a apartmány
Developer:Realcorp Development s.r.o.
Zahájenie výstavby:
Ukončenie výstavby:
Kraj:Bratislavský kraj
Mesto:Bratislava - Petržalka
Ulica:Pajštúnska
Web adresa:www.skybox.sk
Novostavba SKYBOX Novostavba SKYBOX Novostavba SKYBOX

Popis projektu

Ponúkame Vám na predaj byty v jednej z najkvalitnejších novostavieb v Bratislave, v projekte SKYBOX. Projekt, ktorý bol zasadený do centra diania obľúbenej bratislavskej mestskej časti - Petržalky, predstavuje moderný spôsob života v nadčasovej architektúre so štýlovým dizajnom. SKYBOX nie je len bývanie, ale aj nový životný štýl.

 

SKYBOX pozostáva zo štyroch komorných obytných domov, ktoré sú charakteristické modernou architektúrou, veľkolepými vstupmi a spoločnými priestormi. Celkovo ponúka spolu 128 bytových jednotiek, ktoré majú moderné dispozičné riešenia a priestranné balkóny. V projekte sa nachádza široká škála bytov od 1 až po 4 izbové byty s výmerami od 33 m2 do 164 m2 a cenami už od 82 tis.€.

 

Štýlové byty sa predávajú v prevedení nadštandard, ktorý zahŕňa: bezpečnostné vstupné sedembodové dvere Scherlock, plastové okná Aluplast ideal 5000 s mikrovetraním( 1-3 izb. byty), hliníkové okná Aliplast (penthousy), interiérové dvere Portalit vysoké 2,6 m, laminátové podlahy Castello, videovrátnika, obklady a dlažby v travertínovom dekore, vaňu KALDEWEI, umývadlá BESTLINE, batérie KLUDI, závesné WC, bidet, vykurovacie stanice LOGOTHERM, panelové vykurovacie telesá s termostatickými ventilmi( 1-3 izb. byty), podlahové konvektory a klimatizácia (penthousy).

Lokalita

Pajštúnska ulica a okolie v srdci Petržalky zabezpečuje obyvateľom kompletnú občiansku vybavenosť. Sám projekt ponúka k dispozícií potraviny, kaviareň, kaderníctvo, poštu, banku či fitness centrum. Obchody TESCO, LIDL, CARREFOUR, TERNO, OC- DANUBIA sú vzdialené do 5 minút pešo. Na dosah ruky je bratislavská hrádza, školy a škôlky, detské ihriská, zdravotnícke zariadenie, obchody a iné služby. Centrum je autom po Panónskej do 5 minút a výhodou je aj výborné napojenie na rýchlostné cesty smer Viedeň, Budapešť, Praha a na celé Slovensko.

 

Predajca
SKYBOX

Tel.: 0911 444 554
E-mail: predaj@skybox.sk
Predajca
Bond Reality, s.r.o.

Mobil: 0905 333 333
Web: www.bondreality.sk


SCR graphicsNewsletter
Prajete si dostávať informácie o novinkách a aktuálnej ponuke priamo na Váš e-mail?

Hypotekárna kalkulačka
Hypotekárna kalkulačkaVyužite online kalkulačku a vypočítajte si výšku Vašich splátok a ostatné podmienky úveru u rôznych poskytovateľov úverov.

Prečo by ste mali pridať Vašu novostavbu?
Prečítajte si aké praktické prínosy môže mať tento projekt (možno aj pre Vás).