Feedback
Vyhľadať novostavbu:  
Dnes je Nedeľa, 16.12.2018
Novostavba Nový háj
Novostavba Nový háj
Typ:Bytové domy a apartmány
Developer:ITB Development, a.s.
Zahájenie výstavby:máj 2012
Ukončenie výstavby:október 2013
Kraj:Bratislavský kraj
Mesto:Bratislava - Petržalka
Ulica:Starohájska ulica
Web adresa:www.novyhaj.sk
Novostavba Nový háj Novostavba Nový háj Novostavba Nový háj

Popis projektu

Kvalitná architektúra a prepracovaný dizajn

Projekt pozostáva z dvoch rezidenčných domov, ktoré sú na prízemí prepojené menšími obchodnými priestormi. Celkový dizajn je jednoduchý, čistý, s výraznými architektonickými prvkami a s dôrazom na maximálne využitie zelene v otvorených priestoroch budovy. Jedná sa o komorný projekt, v ktorom sa nachádza len 72 bytov (35, resp. 37 bytov v každom rezidenčnom dome).

Komfortné byty

Kvalita architektúry sa odráža aj v prevedení samotných obytných priestorov. Všetky byty majú racionálne výmery, premyslené efektívne dispozičné riešenia, sú vzdušné, presvetlené, komfortné a s nádherným výhľadom na podunajské lesy a dostihovú dráhu. Samozrejmosťou sú garážové státia a skladové priestory pre každý byt a bezbariérový prístup z ulice i garáže.

Jedinečná individualizácia interiéru a exteriéru

Nový háj poskytuje na Slovensku jedinečnú možnosť prispôsobiť si dispozíciu bytu vlastným potrebám, a to počas výstavby ako aj v budúcnosti. Na výber je široká škála rôznych variantných riešení - otvorenie / uzatvorenie kuchyne, posúvanie deliacich priečok, dodatočné vytvorenie ďalšej samostatnej miestnosti alebo druhej kúpeľne, moderné, otvorené loftové prevedenie bytu bez priečok. Taktiež je tu, do začiatku výstavby, možnosť individualizácie exteriérovej fasády. Budúci obyvatelia si môžu meniť polohu a veľkosť okien a balkóna

Lokalita

Rezidenčný projekt Nový háj sa nachádza na rohu ulíc Starohájska a Dudova, v bohato rozvinutej časti Starý háj. V tejto už dokončenej lokalite, nadväzujúcej na jestvujúcu zástavbu, nájdu budúci obyvatelia tiché a bezpečné súkromie a zároveň bohatú občiansku vybavenosť len na dosah ruky. Školské zariadenia od materských škôlok až po Ekonomickú univerzitu, obchody ako Tesco, Terno, Danubia, Aupark, či menšie obchodíky na námestí Hraničiarov a Kutlíkovej ulici, úrady. Výnimočnosť lokality však vytvára predovšetkým bezprostredné okolie bohaté na vzrastlú zeleň, parky a rekreačné a športové zóny. Obľúbená dunajská hrádza, malý i veľký Draždiak, dostihová dráha a jazdecký areál, tenisové kurty, detské ihriská a lesopark sú v pešej dostupnosti od projektu. Samotný projekt bude mať vlastné detské ihrisko v priľahlom rekultivovanom parku.

Vďaka jednoduchému a rýchlemu napojeniu na mestský obchvat má projekt výbornú dostupnosť do centra mesta i ďalších mestských častí, a to autom aj mestskou hromadnou dopravou, ktorá tu má husté pokrytie.

 

Predajca
ITB Development, a.s.

Panenská 8,
811 03 Bratislava

Tel.: +421 2 3210 1723
Mobil: +421 918 111 011
E-mail: luhovy@itb.sk
Web: www.novyhaj.sk


SCR graphicsNewsletter
Prajete si dostávať informácie o novinkách a aktuálnej ponuke priamo na Váš e-mail?

Hypotekárna kalkulačka
Hypotekárna kalkulačkaVyužite online kalkulačku a vypočítajte si výšku Vašich splátok a ostatné podmienky úveru u rôznych poskytovateľov úverov.

Prečo by ste mali pridať Vašu novostavbu?
Prečítajte si aké praktické prínosy môže mať tento projekt (možno aj pre Vás).