Feedback
Vyhľadať novostavbu:  
Dnes je Nedeľa, 16.12.2018
Novostavba Koliba Design Cubes
Novostavba Koliba Design Cubes
Typ:Bytové domy a apartmány
Developer:Kredit Balart Trade, s.r.o.
Zahájenie výstavby:
Ukončenie výstavby:09/2009
Kraj:Bratislavský kraj
Mesto:Bratislava - Nové Mesto
Ulica:Koliba
Novostavba Koliba Design Cubes Novostavba Koliba Design Cubes Novostavba Koliba Design Cubes

Popis projektu

V záhybe Podkolibskej a Bellovej ulice v bratislavskej časti Koliba, nájdete domov svojich snov. Projekt pozostáva zo 6 rodinných dvojdomov a jedného domu, ktoré sú v podzemí prepojené spoločnou garážou. Objekty sú atraktívne, kaskádovito usporiadané. Všetky domy sú trojpodlažné, pričom na každom podlaží je samostatný byt.

V ponuke nájdete 39 nadštandardných bytov s obytnou plochou od 104,76 m² do 177,33 m². Byty v jednotlivých domoch sú prístupné zo spoločného schodiska, pre každý dvojdom je k dispozícii jeden spoločný výťah. Všetky byty na prízemí sú dvojizbové s terasou a veľkorysou predzáhradkou, s dokonalým výhľadom na mesto a bez narušenia súkromia. Byty na strednom podlaží sú trojizbové a prislúcha k nim loggia. Na vrchnom podlaží sa nachádzajú byty trojizbové s loggiou a štvorizbové. Majitelia bytov na tomto podlaží môžu vďaka interiérovému schodisku v bytoch využívať aj priestrannú strešnú terasu (s plochou od 152,07 do 164,77 m²) vhodnú na letné posedenia s priateľmi a grilovačku.

Všetky byty majú nadštandardne riešenú dispozíciu s dvomi kúpeľňami a panoramatickým výhľadom na mesto z obývacej izby alebo kuchyne cez presklenú fasádu. Vďaka veľkým preskleným plochám a francúzskym oknám je v bytoch po celý deň dostatok svetla. Jednotlivé byty ponúkame ako holobyty, aby si nový majiteľ vytvoril bývanie podľa svojich vlastných predstáv. Každá bytová jednotka má svoju pivničnú kobku, ktorá sa nachádza v podzemných priestoroch, v blízkosti garáže. Pre každý byt je určené jedno alebo dve parkovacie miesta, v závislosti od rozlohy bytu.

Lokalita

Koliba Design Cubes sa nachádza v bratislavskej časti Koliba, ktorá je v súčasnosti jednou z najlukratívnejších lokalít Bratislavy. V blízkosti Koliby sa nachádza vrch Kamzík a televízna veža. Pohodu a pokoj rodinného bývania, prírodu a les však môžete flexibilne zameniť za centrum mesta, do ktorého sa dostanete autom alebo MHD len za pár minút.

PRÍRODA

Vrch Kamzík je významným strediskom turistického ruchu. Jeho súčasťou je letná bobová dráha, lyžiarsky vlek či rôzne chaty. Od Železnej studienky premáva na Kamzík sedačková lanovka, vhodná pre peších a cyklistov. Železná studienka je jednou z lokalít najväčšieho bratislavského lesoparku s množstvom rekreačného a športového vyžitia.

 

Predajca
LEGACY Real, s.r.o.

Ing. Vladimíra Márnotová

Tel.: +421 911 446 709
E-mail: marnotova@legacy.sk


SCR graphicsNewsletter
Prajete si dostávať informácie o novinkách a aktuálnej ponuke priamo na Váš e-mail?

Hypotekárna kalkulačka
Hypotekárna kalkulačkaVyužite online kalkulačku a vypočítajte si výšku Vašich splátok a ostatné podmienky úveru u rôznych poskytovateľov úverov.

Prečo by ste mali pridať Vašu novostavbu?
Prečítajte si aké praktické prínosy môže mať tento projekt (možno aj pre Vás).