Feedback
Vyhľadať novostavbu:  
Dnes je Sobota, 17.11.2018
Novostavba Business Centrum Aquapolis
Novostavba Business Centrum Aquapolis
Typ:Administratívne objekty a priestory
Developer:Tatra Residence, s.r.o.
Zahájenie výstavby:
Ukončenie výstavby:
Kraj:Trnavský kraj
Mesto:Trnava
Ulica:Piešťanská ulica 3
Web adresa:www.aquapolis.sk
Novostavba Business Centrum Aquapolis Novostavba Business Centrum Aquapolis Novostavba Business Centrum Aquapolis

Popis projektu

Objekt má nosnú monolitickú železobetónovú konštrukciu, založenú na železobetónových pilotách. Obvodový plášť tvoria sendvičové steny kombinované so zasklenými hliníkovými výplňovými stenami a plastovými oknami a vonkajšími plastovými dverami. Vnútorné povrchy murovaných priečok a stien tvoria vápenno-cementové štukové omietky s maľbou. Podhľady sú kazetové, zavesené na kovovej konštrukcii, kotvenej do stropu. Tento typ stavby umožňuje variabilitu vnútorných priestorov, ktoré možno využiť pri prenájme kancelárií i nebytových priestorov.


Moderná reprezentatívna budova Business Centra Aquapolis stojí v atraktívnej a dynamicky sa rozvíjajúcej zóne Trnavy. Jej výrazná estetická štruktúra dotvorí obchodno-podnikateľský charakter Veternej ulice a stane sa neprehliadnuteľnou dominantou, ktorá ponúkne množstvo nebytových priestorov vhodných na prenájom kancelárií a obchodných priestorov.

Z architektonického hľadiska pozostáva budova z troch prepojených, proporčne vyvážených celkov. Riešenie vychádza z čistých a jednoduchých línií súčasnej modernej architektonickej tvorby. Vnútorné členenie priestorov je navrhnuté s ohľadom na maximálnu flexibilitu a funkčnosť, čím vychádza v ústrety individuálnym potrebám svojich užívateľov, ktorí tento fakt ocenia pri riešení svojich obchodných priestorov.

Dobrý prístup denného svetla cez veľké presklené okná a možnosť prirodzeného vetrania z fasády sú dôležitým prvkom zdravého a humánneho pracovného prostredia. Príjemnú atmosféru spoločných priestorov dotvárajú obklady a dlažby z prírodných materiálov.

Lokalita


Priestor v meste je vzácny a nezameniteľný

Prestížna lokalita môže mať kľúčový význam pre rozvoj vašich obchodných kontaktov nielen s srdci Trnavy. S postupným rozvojom a rastom Trnavy sa aj príležitosti na novú výstavbu posúvajú čoraz ďalej od centra. Ak sa rozhodnete pre Aquapolis, budete profitovať z výhodnej polohy, dopravného napojenia, blízkosti centra i obchodných služieb. Moderná budova poskytne nielen reprezentatívne sídlo vašej spoločnosti, ale prinesie aj nižšie prevádzkové náklady pri prenájme obchodných priestorov, nebytových priestorov, ale aj prenájme ambulancie.

Výhodná poloha

Business Centrum Trnava - Aquapolis vyrástlo na Piešťanskej ulici 3 pri starej vodárenskej veži.

V bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú obchodné strediská NAY, TESCO, Kaufland a Arcadia a do tejto navštevovanej oblasti denne prichádzajú tisícky ľudí za prácou i nákupmi. Táto časť Trnavy sa stala už dnes akýmsi novým obchodným centrom mesta.

 

 

Predajca
Realitná kancelária CENTRUM BÝVANIA, s.r.o.

Aupark – prízemie, Einsteinova, Bratislava
Tel.: 02/6345 1439
Fax: 02/6345 1341
Web: www.centrumbyvania.sk


SCR graphicsNewsletter
Prajete si dostávať informácie o novinkách a aktuálnej ponuke priamo na Váš e-mail?

Hypotekárna kalkulačka
Hypotekárna kalkulačkaVyužite online kalkulačku a vypočítajte si výšku Vašich splátok a ostatné podmienky úveru u rôznych poskytovateľov úverov.

Prečo by ste mali pridať Vašu novostavbu?
Prečítajte si aké praktické prínosy môže mať tento projekt (možno aj pre Vás).