Feedback
Vyhľadať novostavbu:  
Dnes je Nedeľa, 16.12.2018
Westend Business Park
Westend Business Park
Typ:Administratívne objekty a priestory
Developer:J&T Real Estate, a.s.
Zahájenie výstavby:
Ukončenie výstavby:
Kraj:Bratislavský kraj
Mesto:Bratislava
Ulica:
Web adresa:www.westend.sk
Westend Business Park Westend Business Park Westend Business Park

Popis Projektu

V Bratislave, prudko sa rozvíjajúcom hlavnom meste Slovenska, sa neustále zvyšujú aj nároky na úroveň kancelárskych priestorov. Aj keď ich administratívno-obchodná funkcia je stále na prvom mieste, čoraz väčší dôraz sa kladie na komplexný rozvoj celej lokality a symbiózu s existujúcou mestskou zástavbou. Presne taký je Westend Business Park.

Komerčná lokalita neďaleko centra rešpektuje jeho tradíciu a prenáša ju do súčasného sveta obchodu a podnikania. Prirodzenou dominantou celej lokality je osemnásťposchodová moderná budova Westend Tower. Nadčasové architektonické stvárnenie sa prelína s vysokým štandardom viac ako 6 000 m2 kancelárskych plôch. Ďalšie moderné kancelárske priestory sú sústredené v objekte Westend Point a Westend Court. Komplex budov už čoskoro obohatí aj nová 18-poschodová budova pod názvom Westend Square, ktorej štyri podzemné podlažia sú určené na parkovanie. Vo Westend Square sa počíta aj s kaviarňou a fitnes centrom. Na strategickom mieste blízko križovatky diaľnic tak víta návštevníkov mesta nová obchodná štvrť, ktorá určuje trendy na slovenskom trhu kancelárskych plôch

 

Predajca
J&T Real Estate, a.s.

Lamačská cesta 3, 84104 Bratislava

Administratívne priestory
tel: 02 5941 8200
mail: office@westend.sk

Obchodné priestory
tel: 02 5941 8200
mail:retail@westend.sk


SCR graphicsNewsletter
Prajete si dostávať informácie o novinkách a aktuálnej ponuke priamo na Váš e-mail?

Hypotekárna kalkulačka
Hypotekárna kalkulačkaVyužite online kalkulačku a vypočítajte si výšku Vašich splátok a ostatné podmienky úveru u rôznych poskytovateľov úverov.

Prečo by ste mali pridať Vašu novostavbu?
Prečítajte si aké praktické prínosy môže mať tento projekt (možno aj pre Vás).