Feedback
Vyhľadať novostavbu:  
Dnes je Nedeľa, 16.12.2018
Novostavba Reding Tower 2
Novostavba Reding Tower 2
Typ:Administratívne objekty a priestory
Developer:YIT Slovakia a. s.
Zahájenie výstavby:
Ukončenie výstavby:Skolaudovaná : 2012
Kraj:Bratislavský kraj
Mesto:Bratislava
Ulica:Račianska
Novostavba Reding Tower 2 Novostavba Reding Tower 2 Novostavba Reding Tower 2

Popis projektu

REDING TOWER 2 ponúka ako administratívna budova kancelárske priestory štandardu A na prenájom v atraktívnej bratislavskej lokalite s výhľadom na vinice Malých Karpát. Projekt je situovaný v mestskej časti Rača iba 8 minút od centra mesta. Vysoký štandard priestorov a zároveň vynikajúca dostupnosť viacerými spôsobmi dopravy predstavujú zaujímavú alternatívu pre podnikateľov, ktorí zatiaľ na trhu administratívnych budov nenašli vhodné priestory.

REDING TOWER 2 dopĺňa existujúce a fungujúce administratívne centrum, v ktorom si našli miesto pre svoj biznis úspešné súkromné spoločnosti a štátne inštitúcie. Centrum dokázalo splniť ich požiadavky na kancelárske priestory na vysokej úrovni, bezproblémovú dostupnosť pre klientov aj zamestnancov a vysokú kvalitu služieb za rozumnú cenu.

REDING TOWER 2 ponúka viacero zaujímavých benefitov. Okrem prvotriednych priestorov a služieb prináša  aj pridanú hodnotu v podobe kvalitného prevedenia stavby, zaujímavej architektúry a príjemného prostredia. Moderný objekt je harmonicky zasadený do tichej oblasti bratislavskej Rače plnej zelene a symbolizuje vstupnú bránu do centra Bratislavy.

Komfort nájomníkov

  • Využitie najmä prírodných materiálov, akými sú napríklad kameň, drevo v kontraste s modernými prvkami
  • Dlhoročné skúsenosti slovensko-fínskeho staviteľa YIT Slovakia
  • Bezbariérový prístup
  • Bezpečnostný a monitorovací systém celej budovy
  • Recepcia vo vstupnej hale
  • 24-hodinová strážna služba

 

Parkovanie

  • Parkovacií dom s 300 stojiskami, s vyhradenými miestami pre návštevy
  • Pred budovou ďalších 31 vonkajších stojísk
  • Stojany pre bicykle - umiestnené v garážovom dome a chránené kamerovým systémom

Lokalita

Bratislavská štvrť Rača čoraz viac otvára svoje brány pre biznis

Priama dostupnosť prímestskej aj diaľkovej vlakovej dopravy, napojenie na dôležité dopravné tepny a hustá sieť mestskej hromadnej dopravy posúvajú túto štvrť do centra záujmu mnohých stredných aj veľkých spoločností. Administrátívna budova v tichej lokalite mestskej časti Rača ponúka na prenájom exkluzívne kancelárske priestory pre záujemcov rozhodnutých nepracovať v rušnom centre mesta, pričom ho však stále chcú mať na dosah niekoľkých minút. Rozhodnutie rozšíriť administratívno-obchodné centrum v tejto lokalite ovplyvnili aj pozitívne reakcie a spokojnosť nájomníkov prvej fázy projektu REDING TOWER I. Prednosťou REDING TOWER 2 je tiež dobré napojenie na menšie mestá a obce (Svätý Jur, Limbach, Pezinok), ktoré sa nachádzajú na tejto osi. Ich obyvatelia môžu pohodlne dochádzať na okraj centra Bratislavy.

 

Predajca
YIT Slovakia a. s.

Račianska 153/A
831 54 Bratislava 34
Tel.: +421 903 280 130
E-mail: rt2@yit.sk


SCR graphicsNewsletter
Prajete si dostávať informácie o novinkách a aktuálnej ponuke priamo na Váš e-mail?

Hypotekárna kalkulačka
Hypotekárna kalkulačkaVyužite online kalkulačku a vypočítajte si výšku Vašich splátok a ostatné podmienky úveru u rôznych poskytovateľov úverov.

Prečo by ste mali pridať Vašu novostavbu?
Prečítajte si aké praktické prínosy môže mať tento projekt (možno aj pre Vás).